Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez így vagy miért csinálja?

Figyelt kérdés

Pár hónapig voltunk együtt csak, (sajnos) első kapcsolat volt mindkét félnél, és már jó pár hónapja hogy szakított velem. És szépenlassan letiltott vagy letörölt mindenhonnan. Először csak innen,aztán kis idő múlva onnan, vagy csak állítgatot az oldalán ezt-azt ,aztán amonnan, mostanra már sehol se lehet elérni. Van egy közös ismerősünk de nem beszélnek ilyen témáról és igazából nem is annyira vannak közeli viszonyba. Ha vki pl rólam kérdezte nem akart beszélni rólam, vagy ha mégis akkor csak azt mondta el hogy viselkedtem de azt nem, hogy miért...

Pedig nem zaklatom/zaklattam, az igaz hogy szakítás után kerestem hogy hátha, mert mikor szakított velem akkor még szeretett. Még egy boldog ünnepeket sms-et se merek neki küldeni, mert félek mit mond és tőlem nem venné a jó kívánságot.

Pedig érdekel mi van vele meg minden, de ő ezek szerint hallani se akar rólam. És ezzel a viselkedésével még inkább azt bizonyítja amit mindig is mondtam,hogy miért volt mellettem.. Pedig én még mindig szeretem .


Csak azért nem írom le miért szakított velem mert egyből én lennek a rossz, és mindenki elítélne,pedig nem tudják mi volt a háttérben és hosszú is lenne leírni.



2012. dec. 23. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

"hosszú is lenne leírni."

Rá érünk :)

2012. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet azért csinálja, mert így próbál elfelejteni téged és nehéz neki. Van akik így próbálják elviselni a szakítást, hogy próbálják még az emléket is kitörölni az életükből.
2012. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha neki nehéz,akkor gondolhatják nekem milyen nehéz...

Sose értettem miért kell vkit mindenáron elfelejteni/kitörölni ha két ember szereti egymást, holott csak annyit kellene tenni hogy egy kicsit pozitívabban kéne a dolgokhoz állni, nem leírni a dolgot, mint aki előre tudja mi lesz.

2012. dec. 23. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam anno egyszer. Olyan volt, mintha megkattantam volna. Felemésztett a fájdalom teljesen. Ezért volt ez a midnenhonnan törlés dolog.
2012. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és utána mi lett? eltudtad felejteni?

ha ennyire fájt a szakítás miért szakítottatok ?

2012. dec. 23. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy miért abba ne menjünk bele, hosszú történet. Elfelejteni nem tudtam és valószínű soha nem is fogom. Csak ahogy telt az idő, ezt elfogadtam és nem küzdök ellene. Így könnyebb volt továbblépni is.
2012. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és már nem kezdenéd újra vele?
2012. dec. 24. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem. Nem vagyok mazohista. Csak szenvednék mellette, mostani párom sokkal nagyobb érték. :)
2012. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ja, már van más :)

Lehet akiről én kérdeztem az szimplán beképzelt és azért csinálja..

2012. dec. 26. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!