Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hónapja szakított velem a barátom. Azóta csak egyszer találkoztunk, akkor pedig egyetlen szót sem szóltunk egymáshoz. Utólag belátom, hogy elég ideges voltam, amikor láttuk egymást, mert csak egy héttel volt a szakítás után. Jóformán rá se néztem. De azóta nem jött egyszer sem (különórára járunk együtt) és semmilyen más módon nem próbált kapcsolatba lépni velem. De én majd' megőrülök, nagyon hiányzik, és ha tehetném, újrakezdeném vele, de nem akarok lépni, mert szerintem nem nekem kell nyitnom... Viszont ugye ha én akarok valamit, nekem kellene lépnem. Inkább hallgassak az eszemre és ne keressem, vagy a szívemre, és csináljak magamból hülyét teljesen, mondván: hátha szeret még? Mit tegyek? Segítenétek? (Ui: lány vagyok és előre is köszönöm)

2012. dec. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

hagyd a hülye büszkeséget! mert az rossz tanácsadó,

ha hiányzik keresd meg!

2012. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy vagyok, csak én buszon szoktam belebotlani (mint ma is...). És olyankor majd' megőrülök, mert egyébként is baromira hiányzik. De én tartom magam, nem keresem meg. Tudja, hogy szeretem, és mivel ő szakított, neki kell lépnie, ha egyáltalán helyre lehetne hozni ezt még... (Az már más dolog, hogy úgyse fog, de hát a remény hal meg utoljára. :/)
2012. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő szakított veled, akkor ne te keresd. Hagyjad már ezt a hülye dumát, hogy neked kell lépned, mert te akarsz valamit. Ha kellesz neki, úgyis jelentkezik. Ne alázkodj meg. Csinálj úgy, mintha nem érdekelne, majd hátha úgy lép. A pasiknak mindig az kell aki ,,nem"-et mond. Tehát ha találkoztok, szard le.
2012. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cica15 válasza:
90%
Kb nekünk is ez volt a storynk,de mi közös megegyezés alapján váltunk el. Én teljesen más hitben voltam,hogy a szerelmét csak bebeszélem magamnak stb stb nem beszéltünk majd hittem egy pletykának és nagyon haragudtam rá.. végül szakításunk után 2 hónapra csörgött a telefonom az ő csengőhangjával majd kiderült h csak egy közös haver volt de aznap este mindent elmondott nekem az exem,hogy mennyire szeretett és a többi végül találkoztunk. minden jó volt azóta úgy mond próbáljuk még közelebbről is megismerni egymást és mivel neki kell egy kis idő én hagyok. Bizonyítok de teret adok neki. Szóval dobd félre a büszkeséged,hisz ha tényleg szereted,akkor megéri küzdeni. Mert második esély mindig van :) Sok sikert. Szurkolok :)
2012. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ameddig van esély, addig próbáld meg!
2012. dec. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
írj neki(SMS,MSN,Facebook,Twitter...)üzit... "Meg kéne beszélnünk valami nagyon fontosat.". Így biztosan eljön... Ülj az ölébe, mondd neki, hogy még szereted, öleld meg és bízd rá a döntést! U.i.:nálam bejönne
2012. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!