Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki azért szakított, mert már elmúlt részéről a szerelem, de később mégis megbánta a szakítást és újrapróbálkoztak?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok légyszi, meg hogy meddig voltatok együtt és mennyi idő után bánta(d) meg a szakítást. :)

2012. dec. 26. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
volt egy lány aki tovább lépett volna velem barátságon, és részemről is adott volt a helyzet. de én viszakoztam mert jóval magasabb volt a lány (164 cm vagyok). később megbántam mert nagyon jó volt vele de addigra késő lett mert megbántottam azzal hogy akkor azt hittem ez gáz lenne. időbe gondolj meg mindent mert sose tudhatod mi az utolsó lehetőséged. f/22
2012. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát most szakítottunk egy év után teljesen kivagyok tőle...még mindig szeretem de nem tudom ezek után amennyi fájdalommal járt merném-e újra kezdeni N/39
2012. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hozzam majdnem egy ev utan akart visszajoni,akkor meg boldog parkapcsolatban eltemm...most szingli vagyok..
2013. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!