Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjam felül önmagam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjam felül önmagam?

Figyelt kérdés

Van a fiú, akiben szerelmes vagyok azóta, hogy megismerkedtünk. Mindez már 3éve volt. Papírforma szerint, ahogy megismerkedtünk rá nem sokra össze is jöttünk. Minden szép és jó volt, kb egy évig. Legalábbis én azt hittem... Nem igazán akartam látni a fától az erdőt. Egy év után szakított velem, majd egy kisebb szünet után újra összejöttünk, azóta pedig kb egy éve megint nem vagyunk együtt. De azóta is tartjuk a kapcsolatot, mert nem tudunk teljesen elszakadni a másiktól.

Viszont ő nem akar új esélyt adni kettőnknek... Pedig azt mondja, hogy ha most ismerkednénk meg akkor minden jó lehetne, sőt ha kezdettől fogva ilyen lettem volna, mint az elmúlt hónapokban, akkor biztosan nem szakított volna velem egyszer sem, csak hogy a múlton nem tud felülkerekedni... Nem tudja elfelejteni, mindazt a rosszat, amiken átmentünk. Pedig sosem csaltuk meg egymást. Egyszerűen csak az elején képtelen voltam elengedni magam, nem mertem szenvedélyes lenni, állandó visszaigazolásokat vártam, hogy jól csinálom e dolgokat, és állandóan az exéről kérdezgettem, mert jobb akartam lenni annál a lánynál, mert tudtam, hogy őt eljegyezte. Szóval tökéletes önbizalom hiányban szenvedtem... amit megértek, hogy igencsak kiábrándító volt. Azóta ez eltűnt. De azóta kb az életem is rengeteget változott.

Szóval szerintetek, hogy tudnám elfeledtetni vele a múltunkat, hogy csak arra koncentráljon, hogy milyen vagyok most?

Én el tudnám felejteni, hogy hogy viselkedett velem, hogy mennyire bunkó néha, és hányszor bántott meg. Szeretem...


23L



2013. jan. 5. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl rajta. Ebből már nem lesz semmi. :(
2013. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj még vele, győzködd egy ideig, aztán ha nem megy... ha ő nem érzi ugyanazt, mint te, akkor hiába teszel bármit, nem fog működni.
2013. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatotokkal már most ennyi gond van/volt, akkor igaza van a srácnak, nem éri meg energiát pazarolni rá. Tegyük fel, hogy még 1x megpróbáljátok együtt. Szerintem pár hónap alatt kudarcba fog fulladni. Akkor meg minek? Logikusan nézve nem érzelmileg, mint ahogy te látod sajnos így fest a dolog.


Szerintem egyáltalán ne tartsatok kapcsolatot, és próbáld meg magad túltenni rajta. Sose jössz rendbe ha pl minden nap mikor belépsz fb-ra a hírfolyamban rögtön 5 bejegyzését látod az illetőnek...

2013. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!