Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval még hónapokkal ezelőtt. Én csak is barátként tekintettem rá, de amikor elhívott randizni belementem. Tetszeni tetszett de nem alakult ki bennem több. Többször is találkoztam vele ezek után. Jól éreztem magam vele és utána összejöttünk. Kicsit úgy érzem elhamarkodott döntés volt. Én szerelemre vágyom, hogy legyen valaki akivel minden időmet együtt akarom tölteni. De vele ez nem alakult ki. Amikor találkozunk minden rendben van, de amikor nem vagyunk együtt akkor nem hiányzik, sokszor nincs kedvem vele beszélni, néha még egy kicsit tehernek is érzem. Az viszont nyilvánvaló, hogy ő többet érez irántam. Nem tudom mit kéne tennem. Sokan azt mondják , hogy még ne szakítsak vele , mert mi van ha pár hét múlva beleszeretnék és adjak neki még egy esélyt. És ha megmondanám neki ezt, attól félek , hogy mint barátot is elveszteném, amit nagyon nem szeretnék. De nem vagyok szerelmes.Tudom , hogy nem szép hülyíteni a másikat és nem is teszem, de folyton ezen jár az eszem. Érdemes ezt így folytatni? Még várjak egy kicsit? Mit kéne tennem?

2013. jan. 5. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a láng fellobbanjon nem ártana már az elején is egy kis szikra. Ha az nincs meg, akkor abból később se lesz semmi.
2013. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Tudom , hogy

nem szép hülyíteni a másikat és nem is

teszem"

De sajnos akaratodon kívül igen.

2013. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy érzed,belé tudnál szeretni valaha is ?

Mert ha nem ,szakíts vele minél elöbb,mert késöbb sokkal jobban fog fájni neki.

2013. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Talán. De egyszerűen döntésképtelen vagyok. Mi van ha azt mondom , hogy rendben várok még és minden egyre rosszabb lesz de ellenkező esetben pedig ha szakítunk és utána döbbenek rá, hogy lehetett volna több is.
2013. jan. 5. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ehhez hasonló helyzetben voltam péntekig...Többször hívtam randira a lányt , aki lemondta aztán elég csúnyán átvert végén azt mondva ne haragudj maradjunk barátok


Na én azt ajánlom neked , őszintén mond el neki , hogy állsz a helyzethez. Így kisebb az esély arra , hogy megharagudna rád és elveszítenéd mint barátot. A kifogások csak rontanak a helyzeten

2013. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem is jó az 5.véleménye de talán várj még pár napot
2013. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!