Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dimitris kérdése:

Mit jelenthet az ha a barátnőm az exe nevén szólított? Azt mondta véletlen volt de nekem megfordult a fejemben hogy még van közük egymáshoz!

Figyelt kérdés

Tudni illik két hónapja vagyunk együtt ezalatt nem egyszer becsapott,hazudott nekem és valahogy már nem igazán tudok megbizni benne,most meg hogy az exe nevén szólít.Mit gondoljak mi lehet??Mi tévö legyek??

Előre is köszönöm a válaszataitokat!:)



2013. jan. 6. 06:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, lehet egy pillanatnyi kihagyás is. Milyen dolgokban csapott be eddig? Mert ha ilyen apró-cseprő füllentéseket fújsz fel akkor inkább magadba keresd a hibát.
2013. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%

" Mit gondoljak mi lehet??Mi tévö legyek?? "


lassan léphetsz le,ennek a csajszinak te nemsokat jelentesz,

2013. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"két hónapja vagyunk együtt ezalatt nem egyszer becsapott,hazudott nekem"


két hónap alatt ez szép termés-szó se róla.


Ettől az embertől ezek után te még akarsz valamit is?

2013. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ennek nincs tul sok lehetosege; nyilvan megszokas es figyelmetlenseg jatszott kozre...


viszont ha nem egyszer becsapott, hazudott, akkor szerintem nincs jovoje. Egy kapcsolat / baratsag legfontosabb alappillere, hogy a ket fel minden korulmenyek kozott meg tudjon bizni egymasban.

2013. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*lehetosege = jelentosege; bocsi
2013. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát a kapcsolatunk elején exe keverte a szar,hogy ők még együtt vannak,megkértem a csajt tiltsa le facen,nem tette,mikor harmadszor játszotta el az exe azt mondta letiltotta de közben nem,múltkor sétáltunk és kapott egy smst egy sráctól,hogy szeretlek és exétől is kapott de nem mutatta meg,múltkor is ez történt de megmutatta és az állt benne: szeretlek bébi.

Múltkor gondoltam csöbe huzom,megkértem hogy mutassa meg facen az üzijeit,vágta a pofákat,de megmutatta,hát exe nem volt letiltva,de ő azt álította hogy délelőtt levolt,mondom tiltsd le,letiltotta,csak facen ha valakit újra leakarsz tiltani elkell tellnie 48 órának,de ő letudta tiltani ami azt jelenti hogy nem volt letiltva,multkor azt állította hogy ő akármikor letud tiltani bárkit,mondom akkor old fel és tiltsd le és tessék kiirta a face azt a 48 órás szart amiből azt következtettem ki hogy ebben is hazudott,tegnap előtt megkértem mutassa facen a tiltó listáját meg az üzijeit,de az üzijeit nem mutatta meg és veszekedni kezdett én ebből azt következtettem ki hogy titkol valakit.

2013. jan. 6. 07:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj, de ez az ember szót nem érdemel....annyira gyenge..
2013. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha szakítanál vele. Szerintem nem normális, ha titkol valamit a kapcsolatban az egyik fél... főleg ilyen rövid idő alatt
2013. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez egy undorító ember... nem téged érdekel. Dobd ki!
2013. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva nem tiltanám le az exem,ha a baratom azt kérné,akkor sem.

De ez más eset,elég durva...és nem azon van a legfőbb szó,hogy az exe névén szólított. Hanem a tobbi dolog. Ez a lány talán 2 sraccal is kavar,rajtad kívül. Mondd meg neki,hogy szorakozzon mással..

2013. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!