Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egoista lennék? Lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egoista lennék? Lányok! Ti utáljátok az egoistákat?

Figyelt kérdés

Ugy gondolom h nagyon jó eszem van, nagyon csavaros, jó eszű fiú vagyok. Büszke vagyok arra, hogy ilyen furfangos, ravasz és jó észjárást örököltem.

A kulsomre sokan mondtak mar h jó, meg jól nézek ki, illetve h nagyon szép a szemem.

Viszont nekem az eszem jelenti a legtöbbet, nem a külső. Szerintem amúgy is az ész a legfontosabb, mert lehet valaki nagyon jó képű, ha nincs esze, akkor kampo.



2013. jan. 13. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
baszhatod az agyad ha úgynézel ki mint egy szardarab,amúgymeg mindenki büszke magára valamiben,bocs ha nem ezt vártad :)
2013. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát küldj képet én megmondom ha helyes vagy akkor lehetsz magadra büszke meg egoista.. : d
2013. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj amíg nem azt érzékelted hogy te mennyivel jobb vagy és lenézel másokat. Amúgy meglepődnél egyesek milyen kevés ésszel milyen sokra vitték...
2013. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki legyen tisztában saját magával, mind a külsőt, mind a belső tulajdonságait illetően és viselkedjen ehhez mérten..

Kell egy kis egészséges önbizalom, fölleg egy fúnál különösen fontos ez, nekem bejön az, ha egy srác határozott, de ha egoista és mondjuk sokat dicsérgeti magát vagy hasonló, az már nem igazán:)

20l

2013. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy kicsit annak tűnsz.

Igen, utáljuk az egoistákat.

2013. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!