Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy településen élő párok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy településen élő párok, milyen gyakran találkoztok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból:)

Mi egy városban élünk, én 18, barátom 20 éves és minden nap találkozunk, átjön du és este megy el..anyuék azt mondják, túl sokat "lógunk" egymás nyakán..



2013. jan. 14. 05:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
naponta,kétnaponta kb
2013. jan. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ilyenkor vizsgaidőszakban jó, ha hetente 1x. Egy városban lakunk (mondjuk az Budapest és a 2 végén), de a vizsgák meg a tanulás néha úgy jönnek ki, hogy akár 2 hétig se látjuk egymást. 20/L
2013. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor még jártunk akkor naponta. Kivéve ha haverokkal volt valami egyéni program.
2013. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Előző vagyok. Én 21 voltam mikor összejöttünk ő 23. Azóta a férjem.
2013. jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár nem egy városban lakunk, 1 óra tömegközlekedéssel, de így is minden nap találkozunk. Hétvégén pedig egymásnál alszunk. :)

17/L 20/F

2013. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

mentek a ződ kezek;)

2013. jan. 14. 08:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1,5 km-re (5percre) lakunk egymástól! Ő 29 én 23,lassan 9 hónapja vagyunk együtt,és ez idő alatt kb 5x nem taliztunk,szóval minden nap együtt vagyunk!!:))
2013. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

tesómék sajna a másik véglet, Szeged-Pest táv, heti 1x, így vizsgaidőszakban talán még ritkábban futnak össze, nem jól viseli szegény:(

2013. jan. 14. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom,én sem viselném jól..az biztos
2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy házban lakunk. Hétvégén 1 vagy 2 közös alvás, de inkább 1 a jellemző. Esetleg hétközben is becsúszik 1 együtt alvás. Találkozás 2-3 naponta.

Nekem ez nagyon kevés, de kezdem megszokni. Ő dolgozik, állandóan hulla fáradt, van hogy H-Szo dolgozik, baromi korán kel, későn ér haza. Én még tanulok, most vizsgaidőszak van, úgyh éjjel nappal kattogok, annyira hiányzik. Mivel feleannyira sem vagyok lefoglalva mint suli időben, mivel nekem kéne beosztani az időmet, de ugyebár nem megy, mert mindig rajta jár az eszem... :(


Mondjuk hozzáteszem, neki alapból kevés az igénye a másikra. Sajnos :(

2013. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!