Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 honapja vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja vagyunk együtt, de Kedvesem negyedszerre is elöällt nekem azzal, hogy bizonytalan velem szemben, es nem tudja mi van vele. Szeret, de bizonytalan? Most en vagyok hülye, vagy ö?

Figyelt kérdés

Szoval mär nem az elsö alkalommal közli velem,hogy nem tudja mit akar tölem,ezert mär nem is fäj a dolog...Vagy inkäbb nem lep meg, tudom kezelni. Mintha mär nem värnek semmit a dologtol...

Kerek tanäcsokat,hogy mit ccsinäljak vele? Ugy erzem nem vagyok eleg jo neki,es nem engem keres...de akkor mert sir ha szakitunk,es mert keres meg utäna? Ez valami betegseg?Esetleg depresszio?


Köszönöm a välaszokat!

Adrienn



2013. jan. 17. 11:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
bizonytalan fiú.. hány éves? nincs esetleg az élet területén más problémája?
2013. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át, hogy neked egy ilyen "férfi" kell? ...
2013. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
26 eves a sräc,mint en. 2 hetig tervezget velem,gyerek neveket nezeget a neten,aztän meg elbizonytalanodik valami oknäl fogva,es mintha depis lenne...Szüz jegyü...lehet ehhez valami köze? En ikrek vagyok!:)
2013. jan. 17. 11:18
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,egesz nap gondolkodom rajta...minden benne van ami kell nekem,csak ezek a napjai...es mär nem tudom ki is valojäban. Melyik az igazi enje...
2013. jan. 17. 11:19
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem a horoszkópnak nincs sok köze hozzá, az általam ismert szüzek elég családközpontúak meg szeretnek takarítani, de ennyi a közös kb bennük. 26 évesen már elég komolynak kéne lennie ahhoz, hogy tudja, mit akar tőled és el tudjon vonatkoztatni a többi dologtól az életben. szerintem keress mást, olyat, akin érzed, hogy te kellessz neki.
2013. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ige...valoszinü igazad van,nekem kell lepnem,mert ö annyira bizonytalan,hogy meg lepni sem tud...


Köszönöm!:)

2013. jan. 17. 11:24
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ha szerelmes lenne beléd, ha veled tervezné a jövőjét akkor nem lenne bizonytalan.

Valószínű hogy elvan veled, de nem te vagy az álmai nője.. Nem kell médiumnak lennem hogy megmondjam hogy amíg nem találja meg a tökéletes nőt addig elvan veled is legalább nem vagyok egyedül ok miatt.

Egyszerelmes ember legyen az nő vagy férfi nem bizonytalan, még akkor sem ha gondjai vannak, vagy depressziós. (ilyenkor pont a másik iránt érzett szerelme erősíti)

2013. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak meg egy välasz,legyszi: Az nem lehet,hogy meleg?Vagy biszex? En vagyok a 3. barätnöje, 20 evesen veszitette el a szüzesseget,de elötte volt valami kiskori seggbekukis elmenye...Nem lehet ,hogy itt a töres?
2013. jan. 17. 11:26
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen,lehet ,hog a magänytol is fel,nem akar egyedül lenni!Hmm..erdekes szemelyiseg...
2013. jan. 17. 11:28
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 11:25 vagyok


3 hónap szerintem egy szerelmes párnak bőven elég hogy őszinték legyenek egymással a szexuális hovatartozásuk kérdésében. Ha szerelmes lenne akkor őszintén elmondta volna már régebben is hogy meleg esetleg bi. Hiszen ez olyan dolog amit a másik féllel el kell fogadtatni. Ha az elején nem fogadja el, akkor nincs miért együtt lenni. Ezért is fontos az őszinteség.

Ha magad sem vagy biztos az érzéseidben akkor tessék kommunikálni egymással. Mindent meglehet beszélni ha leültök.

Bár nem állt módomban meleg vagy bi férfival járnom, de szerintem aki igazán meleg az nem fog egy nővel kikezdeni. Egyszerűen képtelen lenne bármiféle szerelmes érzelmet kiváltani belőle. Barátnak elfogadná, de szeretőnek, társnak nem. Akkor mindketten hazudnának egymásnak.. Miért nem beszéled meg vele??

2013. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!