Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg soha nem voltam szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg soha nem voltam szerelmes. Most nagyon tetszik egy fiu az osztalyombol! Fel akarom hini magamra a figyelmet! Szeretnek joban lenni vele. Iden 8adikosok vagyunk, es ballagunk. Szerintetek van esely ra hogy osszejojjunk?

Figyelt kérdés

Gondolom nem mostanaban. De mit tegyek szerintetek amivel felhivom magamra a figyelmet? Az a baj elegge felenk vagyok ebben a tameban..foleg hogy meg eletemben nem voltam szerelmes..Segitsetek!


Na tehat xD ez a baratnom eseteben van,de ugyse hiszitek el ugyh mindegy :D egyszerubb volt E/1 ben irni. Azert mondom mert en csak ennyit tudok,ugyh ne kerdezzetek olyat amire nem tudok valaszolni. Tudom irhatta volta o is,de segiteni szeretnek rajta!!! Tanacsokat akarok neki adni!



2013. jan. 24. 22:31
 1/4 anonim válasza:
Ha 8 vagy 4 év alatt a srác nem mutatott érdeklődést semmilyen formában akkor hagyni kell :)
2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarán a kérdés első 2/3-a kitaláció. Remek, újra értelmet nyer a kis piros gomb :D
2013. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem. Egyaltalan nem kitalalcio mert tenyleg igy van..csak o nem olyan hogy ide feltegye a kerdest. Es ugy sajnalom!! Szeretnek segiteni neki,mert o is midig segit nekem mindenben<3 jo nem akarok nyalazni,bocs :D

Amugy szerintem se sok ra az esely hogy osszejojjenek..de hatha. Koszi a valaszt

2013. jan. 24. 22:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso: ha az utolso bekezdest is elolvastad volna,tudnad hogy miert igy irtam a kerdest.
2013. jan. 24. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!