Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnek valtoztatni ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek valtoztatni ezen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a baratnommel, egy eve egyutt vagyunk, s mostanaban sokszor van ugy, hogyha felbosszankodik valamin, radikalisan megvaltozik a hangulata, ellenseges lesz velem szemben, de ugyanakkor masokkal is. Regebben ugy volt, hogyha valami gondja volt, elpanaszolta nekem, de azt mondta, hogy mostanaban ugy erzi, hogy minden ehhez hasonlo dolgot, amit elmond, tamadasnak veszek, kozben en csak aggodom a kapcsolatunk miatt. Segitsetek, kerlek. 20/F

2013. jan. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ha gondja van, kérdezd meg tőle, hogy mi a baj, vigasztald meg, segíts neki. Hallgasd meg, és ne keveredjetek vitába.
2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egyeduli gond az, hogy nem is akarja elmondani. Illusztralom egy peldaval: Regen panaszkodott, hogy leterhelo az iskola(vannak olyan napjai, mikor reggel 8tol egeszen delutan 4-5-6ig bennvannak) en meg erre azt reagaltam, hogy milyen hulye iskola, es elkezdtem szidni oket, erre o meg kijelentette, hogy ez neki semmit se segitett
2013. jan. 29. 13:49
 3/4 A kérdező kommentje:
A masik dolog pedig az, hogy regen nem volt epp ennyire fontos nekem, s kulonosebben nem foglalkoztam vele, o pedig szinte csungott rajtam, most pedig fordult a helyzet, mert rajottem, hogy fontos nekem, aminek o orul is, s boldog,latom rajta, de ez a dolog megis fennall!
2013. jan. 29. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iskolás történet vicces:)Egyrészt én nem panaszkodnék a suli miatt,mert nem tehetek mást,csak hogy végigjárom,másrészt az ő panaszkodására is valami ilyesmit mondtam volna.Együtt éreztem volna vele,de megmondtam volna,hogy Kicsim,majd elmúlik,most ez van.

Ha azt látja,hogy minden gondolatod Ő,akkor(mert gyarló emberek vagyunk)valóban "elhagyhatja" magát.Nem lehet,hogy túlzottan átadtad neki az irányítást véletlenül?Ha a sarkadra állsz,attól még nem veszíted el,ha ettől félnél,de ne hagyd,hogy a rosszkedvével megmérgezze a kapcsolatotokat.Én biztosan kész tények elé állítanám,legalábbis közölném vele,hogy mostanában olyan ellenséges,hogy megfordult a fejemben,hogy már nem érez irántam semmit.És kicsit be is ijeszteném,hogy ha így van,ahogy gondolod,ne bántsátok tovább egymást.Ezen talán elgondolkodik,talán beugrik neki,hogy el is veszíthet.Olykor blöffölni kell.

2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!