Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem és a barátnőmnek ugyanaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem és a barátnőmnek ugyanaz a srác tetszik! Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Az van hogy, nekem és a legjobb barátnőmnek ugyanaz a srác tetszik. éés most nemtudom mittévö legyek..mert ugy nez ki hogy..a srác mindkettőnkel nagyon jooba van és a barátnéomnek már csokit is vett és már ki is hívta párszok kofira de engem nem..Mindkettem bejövünk neki..A barátnőmnek is eléggé tetszik meg nekem is és én sajnos belé is szerettem.. már beszéltünk is rólla hogy nemakarunk egymásnak fájdalmat okozni de én megmondtam neki hogy "nem zavarna" ha összejönnének..persze hazudtam ..de mit tehettem volna? lehet hogy most össze is jönnek. még nem tudni,,talánn jobb ötlet elviselni mindennapi látványukat? Vagy mit tegyek? Sajnos eléggé beleszeettem../16/

2013. jan. 29. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus talán hagyd hogy a fiú döntsön.... Aztán lépj tovább ha kell...
2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
fűrészeljétek ketté
2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztozzatok rajta, biztos örülni fog a tag, hogy két csajt húzhat meg, anélkül, hogy megcsalna valakit :D
2013. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De tudom irigyelni a fiatalok problémáit ...


" a barátnéomnek már csokit is vett és már ki is hívta párszok kofira de engem nem"


Szerintem Te itt már elbuktad a dolgot :-P ... bár fogalmam sincs mi az a "kofi" ... :-(

2013. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a srácot. Meglehet, hogy neki egy egész más személy, egy harmadik nő tetszik.
2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát nem ilyen primitív tanácsokat vártam..de köszönöm -.- ..nem az zavar hogy kapott csokit hanem az hogy mindkettonkell ugyanugy viselkedik..de totál cak akkornem mikor privibe beszéllunk vele.
2013. jan. 29. 18:00
 7/17 anonim ***** válasza:
jó,de mi az a kofi?
2013. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
marlaS: Szerintem nem fogjuk megtudni :-(
2013. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"nem ilyen primitív tanácsokat vártam"


Kedves Kérdező! A kérdésed alapján egy kis fruska vagy, eléggé gyerek aggyal még ... legalább is pár évet nyugodtan letagadhatnál ... Mégis milyen válaszokat vártál így?

2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kíváncsi lennék hogy mit tennétek..ha kikéne választani hogy a barátságér kell harcolni vagy a szerelemert.. ha a helyemben lennétek akkor tuti lennek olyan idiotak hogy feljojjetek és rákerdezzetek..de látom már hogy itt csak nyomorult válaszokat lehet kapni nyomorult emberektol -.-
2013. jan. 29. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!