Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyire fontos/különle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos/különleges a Valentin nap?

Figyelt kérdés

Hát - lány létemre - nem vagyok az a nagy érzelgős típus. A párom sem, de nem tudom magára venné-e ha ugyan olyan napnak tekintem mint a többi...

Már háromnegyed éve járunk és eddig az év mindennapjában szerettem (amióta ismerem nagyjából) és szeretni is fogom.(van hogy spontán lepem meg valamivel) Így baj ha a Valentin napra semmi különlegessel nem készülök?



2013. jan. 30. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Semennyire.
2013. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Szeretném kitörölni az életemből.De hát barátnőmért mindent...
2013. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a névnapom, amúgy semmi különleges nincs ebben. Amerikából jött ez a szokás is, mint a legtöbb sz.mét!
2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Az év bármely napján meglepem vmi aprósággal meg egyebekkel, nem kell hozzá egy ünnep.
2013. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a nyálgépek közé beállni?
2013. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hála a jó égnek hogy nem csak én gondolom hülyeségnek...
2013. jan. 30. 20:13
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
"Én majd akkor tartok Valentin napot, ha a Time Square-n is tartanak busójárást."
2013. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Amúgy nem akarok nyálgép lenni. Ha karnék sem tudnék XD nincs hozzá képességem! (Hála)

Csak a suliban hallom hogy néhányan meg pár barátnőm mekkora felhajtást csinál... És kérdezik hogy mi a tervem a barátommal "A napra"... (Semmi)

2013. jan. 30. 20:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

a valentin napnak semmi koze az erzelmekhez

csak 1 ujabb hulye amcsi szokas amiben inkabb a kereskedok jarnak jol

2013. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

értelmetlen... mondom én is, a barátnőm is

arra jó, hogy a szinglik szärul érezzék magukat, a kapcsolatban lévők meg a kapcsolat bioritmusától függetlenül megpróbálják kimutatni határtalan szeretetüket, ami nem ritkán csak üres képmutatás.. ráadásul ha pl a kapcsolatban éppen probléma lépett föl, pokoli lehet, hogy "csakazértis szeretjük egymást!!!!"


aki értelmes, az nem ünnepel rajta semmit.. nem csak egy nap szereti a párját, hanem minden nap, és nem izzad vért, és kér segítséget a gyakorisoktól, hogy valami erőltetett ajándékot adjon a párjának

2013. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!