Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok! Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Részletek lent!?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt egy lánnyal.Sok idő volt mire megszereztem és azóta folyton együtt vagyunk,nagyon egymásba szerettünk. Mostanába viszont kezdem úgy érezni,hogy már nem érzem azt mint régen és egyáltalán nem vagyok biztos magamban.De nem tudom mit kéne tennem.Ismerem a lány érzéseit egy apróbb kis vita miatt is képes hetekig magába zuhanni. Ha otthagynám biztos szar lenne látni mással meg hiányozna is,de most akkor is olyan fura minden.Nem tudom mit érzek. Mit kéne tennem,hogy őt se bántsam meg?A családdal is nagyon jóba vagyok. Lehet az a baj,hogy a kapcsolat legelején megcsalt és most jött ki rajtam ez a bizonytalanság?

2013. febr. 3. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején megcsalt? :o

Már akkor ott kellet volna hagynod.

2013. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, minden kapcsolatban eljön az idő amikor eltűnik a lángolás és a helyét jó esetben a lassú mély szerelem-szeretet veszi át - jó esetben. Szerintem önmagában ezért nem éri meg szakítani a pároddal ha amúgy szereted, kötődsz hozzá blablabla... De ha sok a probléma, el jut a szakításig az ember.

Én egyszer éltem csak át ezt az érzést hogy nem tudom mi legyen a kapcsolattal ilyen okok miatt, de utólag azt gondoltam, a helyes lépés az lett volna, ha vele maradok és nem gondolkodom ilyeneken. De ezt csak utólag látja az ember. Neked kell döntened, de csak azért ne maradj vele, mert neki fájna a szakítás. Persze, a szakítás mindig mindenkinek fáj.

2013. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem valahogy biztosabb alapokra kellene helyezni ezt a kapcsolatot. Persze csak akkor, ha veled látod a jövődet.

Bár erről nem írtál még semmit. Szerintem gondolj arra, hogy látod-e veled magad 1-2 év múlva is, ő mindent meg tud neked adni,s te is neki?


Ha valaki amúgy hetekig egy kis vita miatt magába zuhan,az hosszútávon nem jó :/

2013. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!