Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tettamanti B. Gábor Ex viszahó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettamanti B. Gábor Ex viszahóditási trükjei kinek jőtt be?

Figyelt kérdés
kb már 1hónapjaszingli vagyok és szeretem :/ rendeltem 1 online könyvet ettöl a sráctol jónak tünik a szövege :) de kiváncsi vagyok ki mit tapasztalt edig?

2013. febr. 7. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ilyen is van. Ezek szerint van.

Picit utána olvastam.. Amennyire lehetett.

Itt megint az van, hogy ez is olyan mint az összes hasonló kiadvány. Megkérik az árát, nagy ígéretekkel kecsegtet és az ismerőseid, valószínűleg azt mondják rászednek a könyvel, meg hülyeség, vagy csak te nem bízol abban amit leírt.

Pár sor bele olvasás után, azt tudom neked mondani, mint az összes többi ilyen csajozós izéről. -Működhet. Más kérdés, hogy ez jó-e mindkét félnek.

Némi NLP szaga van a műnek mint az összes többi hasonlónak. Mivel pedig az NLP müködik, így ezek is szoktak.

Ettől viszont még nem biztos, hogy vissza tudod szerezni azt akit szeretsz, vagy ha még is, nem biztos, hogy ez mindkettőtöknek jó lesz.


Az a bökkenő : Ahhoz, hogy elolvasd a könyvet, mindent betarts ami benne van és mindent úgy is tegyél, ahhoz a rengeteg gyakorláson túl, hitre is van szükséged. Arra a hitre, hogy a lányt visszakaphatod. Már eleve ebben a könyvben sem hiszel, hiszen feltetted ezt a kérdést.


Ha pedig valamiben nem hiszel, azért nem sok mindent fogsz tenni. Itt most arra gondolok, hogy te nem hiszel abban, hogy a könyv segítségével vissza kapod.

Ezt a hited szeretnéd megalapozni azzal, hogy a siker történeteket keresel a könyvvel kapcsolatban. Mivel aztán az emberek 99%-a hasonlóan tesz mint te, nem sok ember csinálja végig azt amit egy ilyen könyv ír. Még is ki a csuda változtatna az életén, ha nem biztos abban, hogy megéri ? -Igazad van.

A változás egy folyamat. Nem egy helyzet. Mi a kettő között a különbség? Ha dohányzol és nem gyújtasz rá szenvedsz, ha rágyújtasz jól esik. Ha rágyújtottál megoldottad a helyzetet kellemesen, miközben jobban járnál ha leszoknál a cigiről. Ha ma leteszed a cigit, akkor szenvedsz a helyzetben, de a folyamatot tekintve lehet, hogy jobban jársz, például nem fogsz szenvedni egy csúf gonosz betegségtől, ami ellen már nem tehetsz semmit.

Bizony néha szenvednünk kell egy helyzetben, hogy tudjuk irányítani életünk folyamatát. Ha gyúrsz és fájnak az izmaid akkor is szenvedsz és erre a helyzetre megoldás, ha nem edzel. Viszont a folyamatot tekintve rossz döntés.


Ha meglátod a lányt és megmondod neki, hogy még mindig szereted és milyen nagyszerű volt együtt és satöbbi. Akkor te egy helyzetet igyekszel kellemesen megoldani. Vagyis azonnal szeretnéd visszakapni a barátnőd a lehető legkevesebb szenvedéssel. Ahhoz, hogy a barátnődben újra fellobbanjon a szikra ahhoz neked változnod kell, de a változás egy folyamat. Nem lehet egyszerűen egy könyv elolvasásával, vagy egy recept felírásával megoldani. Tettekkel, fájdalommal és esetleg lemondással jár a változás, a végén viszont megéri.


A következőt tudom tanácsolni:

Mivel nem tudsz hinni abban ami végül is a célod, cseréld le a célt olyanra amiben hiszel. Mégpedig ezt olyan trükkösen tedd, hogy ha azt a célt eléred, azzal ezt vagy egy jobb célt is elérhetsz.

A cél az, hogy érezd jól magad a bőrödben, próbálj ki új dolgokat. Tanuld meg az önbizalmad növelni. Igyekezz az életed élvezni és tanuld meg szeretni magad. Ha te nem szereted magad, mástól se várd el. Szerezz új barátokat, menj-el ide-oda és élvezd az életed. Amit most leírtam, mindehez a volt barátnődön keresztül szeretnél hozzá jutni. Pedig pontosan ez a kulcs, vagy a volt barátnőd szívéhez, vagy egy másik lányéhoz.


Az ilyen könyvek nem arról szólnak, hogy hogyan tudsz másokat manipulálni, megváltoztatni, hanem arról, hogy hogyan tudod, a saját életed megváltoztatni. Amikor pedig az emberek erre rájönnek, nem nagyon fog nekik tetszeni a dolog, mert a változás az adott helyzetben fáj.

Ha pedig változtál és annak élvezed az előnyeit, arról a könyvről is jobban eltudod majd dönteni, hogy jó vagy sem, ahogy a szerzőről is és ajánlhatod majd másoknak vagy éppen lebeszélheted róla őket. Neked kell változnod, egy könyv nem tesz csodát.

2013. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!