Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori az orvos-orvos házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az orvos-orvos házasság? Az orvosok általában kikkel lépnek komoly kapcsolatra? Elôfordul, hogy egyesek már egyetemen összejönnek?

Figyelt kérdés

Orvosira jelentkezem, és az érdekelne, mennyi esélyem van rá, hogy komolyabb kapcsolatom legyen egy (leendô) orvossal. Nagyon szeretnék majd családot is, nem akarok karrierista nô lenni. Viszont jó lenne egy olyan férj, aki megérti, ha bent kell maradnom az ügyeleten vagy túlóráznom kell, mivel ô is ugyanezt csinálná.


18/L



2013. febr. 13. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostársadalom ilyen szempontból nagyon belterjes, majd meglátod.
2013. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
18 évesen nem akarsz karrierista lenni..egyenlőre fel sem vettek..már most konkrét elképzeléseid vannak a jövőddel kapcsolatban....elég durván nyomod..
2013. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%

Még fel sem vettek az orvosira... Ha fel is vesznek akkor se biztos hogy elvégzed úgyhogy korai azon gondolkodnod hogy neked orvos férjed lesz.

Egyik ismerősömet másodjára vették fel és első évben kibukott. Amúgy meg nagyon szorgalmas volt és jó tanuló.

Nálunk a háziorvos férje vmi biztosítónál van és ha jól tudom amúgy meg tanár a végzettsége.


Nem csak az orvosok éjszakáznak, túlóráznak és ügyelnek. A tűzoltók 24 óráznak, a rendőrök is éjszakáznak, a biztonsági őrök is éjszakáznak. A buszsofőrök még ünnepnapon is dolgoznak, akár csak a mentősök.

2013. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Hát szívem, idehaza te ha akarnál se tudnál "karriert" csinálni orvosként, mert ha nincs magánpraxisod és baromi jó hírneved egy jó adag pénzéhséggel megtűzve, akkor így is úgy is közszolgaként fogsz robotolni 90 nettóért egész életedben.
2013. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Egy orvos is kereshet magánpraxis nélkül akár fél millát is ... láttam rá példát :-P A közalkalmazotti bértábla a minimumot határozza csak meg, az intézménytől függ, hogy mennyit kap.

Egyébként meg kb. 50%-a az orvosoknak orvos házastársat választ.

2013. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5

Végre egy értelmes válasz, köszönöm! Azt meg, hogy itthon fogok-e dolgozni, majd én eldöntöm, jó? Úgy bírom ezt az oldalt! 5 hozzászólásból 4 okoskodás és beszólás, 1 pedig valódi válasz. Pedig ér normális stílusban kérdeztem.

2013. febr. 13. 12:38
 7/25 Flector 67 ***** válasza:
85%
Magánpraxishoz nem szükséges hatalmas hírnév. Ha nem értesz valamihez, inkább ne szólj hozzá.
2013. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7 egyetértek. Valaki ne csak a pénzért legyen orvos, hanem elhivatottságból. Ha kell a pénz is, tanuljon ntelveket és menjen külföldre.
2013. febr. 13. 12:41
 9/25 Flector 67 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Én nem ezt írtam. Csak azt, hogy magánpraxishoz, amiből jól meg lehet élni, nem kell hatalmas hírnév.

Mellesleg nem nevezném pénzéhesnek azt, aki havi 100 nettónál többre vágyik.

2013. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%

" Valaki ne csak a pénzért legyen orvos, hanem elhivatottságból."


Haha. Ezt majd mondd akkor, ha 24 évesen kikerülsz az egyetemről, miközben beleöltél (vagyis a szüleid beleöltek) egy rakást pénzt (ugyanis 10 ezernél olcsóbb orvosi könyv nem nagyon van, és hát bizony nem egy kell belőlük), és kapsz nettó 100 ezer forintot.

Majd akkor mondjad, hogy szeretnél családot meg gyereket:D (Ugyan miből?:D)

2013. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!