Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Normális? Veletek esett már meg?

Figyelt kérdés
Már másodszorra fordul elő velem, hogy azt hiszem, halálosan szerelmes vagyok egy fiúba, aztán az egész egyik pillanatról a másikra elmúlik, de hónapok után. Úgy, hogy közvetlen kapcsolatba voltam mindkettőjükkel, de egyikükkel sem jártam. Nem tudom, miért, egy teljesen hétköznapi mozdulat, és aztán valami kialszik bennem.

2013. febr. 13. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
el fog múlni, ne aggódj.
2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy múlhatna el? Hiszen tudom, miért tetszettek ezek az illetők, nem csak egy belehabarodás volt, ritkán tetszik meg valaki. Mitől lesz vége? A szervezet nem bírja azt, hogy hónapokon keresztül egyvalamire koncentráljon?
2013. febr. 13. 17:40
 3/3 anonim válasza:
szerintem azért, mert egyszerűen kiszerettél belőlük. velem is fordult már elő. ne aggódj, egyszer majd megtalálod az igazit, nem kell elsietni, addig is biztos lesz még ilyen "kialszik a láng"- szerelem. Végtére is, ahogy a népdal szól : Megrakják a tüzet, mégis elaluszik.Nincs az a szerelem, ami el nem múlik. :) És ha már régebben is észrevették ezt, az biztos úgy van.
2013. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!