Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyjából fél éve vagyunk együtt. Ő egy csodálatos lány, intelligens, gyönyörű, kedves, mindenben profi, jobbat nem is kívánhatna magának a férfi. Mégis valami elszállt közöttünk, főleg az én részemről. Eltűnt a varázs, csúnyán kifejezve talán meg is untam. Elég sokat beszélünk naponta, skype-msn, de ritkán találkozunk. Elhagyni nem szeretném, mert jobbat nem hinném, hogy találnék, de már szerelmes sem vagyok úgy igazán. Vélemények, ötletek? Nagyon tanácstalan vagyok, előre is köszi szépen.

2013. febr. 14. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet...
2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a helyedben tuti megdöngetném most :)))
2013. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem, csak fellángolás, a szerelem nem múlik el fél év múlva, és pusztán észérvekre alapozni nem lehet egy kapcsolatot
2013. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaphatnék tanácsokat is érvekkel, ha már ezt az oldalt böngészitek? Köszönöm.
2013. febr. 14. 17:05
 5/13 anonim ***** válasza:

a döntés a tiéd, ezt senki nem vállalhatja át, mert a te fogod a következményeit viselni

érvelni lehet ez v az mellett is, dobj fel egy pénzt, gondold ki, h fej v írás legyen, és meglátod melyiknek szurkolsz :)

hány éves vagy, h nem találhatsz jobbat? ha tökéletes, miért kell jobb? :)

2013. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Nehéz lenne hozzá hasonló lányt találni, megértő velem minden helyzetben, bizonyos körülményeimtől erősen eltekint.
2013. febr. 14. 17:17
 7/13 A kérdező kommentje:
Tökéletes, de nem vagyok belé szerelmes.
2013. febr. 14. 17:18
 8/13 anonim ***** válasza:
ha nem szereted, akkor minek vagy még vele? döglött madárnak minek kalitka?
2013. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Tyler913 ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak:

- Vajon tudnék-e boldogabb lenni mással?

- Megkönnyebbülést éreznék-e ha a másik szakítana velem?

- Jobb lenne-e nekem nélküle?


Ha igen a válasz a fenti kérdésekre,akkor szakíts.

2013. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet az, hogy csak a másodikra mondanék igent?:/
2013. febr. 14. 18:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!