Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, nem vagyok képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, nem vagyok képes a szerelemre. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Általános iskolában, többször volt olyan, hogy bemeséltem magamnak, hogy tetszik valaki (pl. egyik osztálytársam megkérdezte, ki tetszik, én meg rávágtam, hogy XY, közbe meg nem is voltam biztos benne). Oké, ez még olyan gyerekszerelem volt.


15 évesen megismertem egy lányt, aki egy év barátság után szerelmet vallott és összejöttünk, ő volt az első barátnőm. Kicsit több, mint egy évig együtt voltunk, most Valentin napon szakított velem (nem ért váratlanul) és ismét barátok vagyunk. Semmi kiabálás, veszekedés, normális a kapcsolatunk. És egyáltalán nem viselt meg (őt meg, aki szakított velem, igen). Mi több, kissé megkönnyebbültem. Ez azt jelenti, hogy soha nem is szerettem? És azt hiszem, azóta kezdek megszeretni egy másik lányt, aki igazából nem is a külseje miatt tetszik, hanem nem is tudom, mi miatt, de ha nem a külseje, hanem mondjuk a személyisége fogott meg, akkor miért pont most és hogyhogy pár nap alatt? Ezt is csak bemesélném magamnak???



2013. febr. 17. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nincs, hogy valakit előbb-utóbb ne találna el a szerelem. Te egyszerűen eddig még nem voltál szerelmes, de ez nem azt jelenti, hogy soha nem leszel. Amit ezek iránt a lányok iránt éreztél, érzel, az puszta szeretet meg rokonszenv. Ha szerelmes leszel, úgy fogsz vágyakozni az illetőre testileg-lelkileg, hogy már szinte fáj.
2013. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én életemben először 19 évesen voltam szerelmes, addig nem. Szóval semmit nem jelent, neked is van még időd.
2013. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy képes vagy a szerelemre csak még nem találtad meg! Azt pedig, hogy mikor fogod nem lehet korhoz kötni. Az elsőnek pedig: SZINTE???
2013. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11, 16, 19, 23, és 27 évesen lettem szerelmes. 11 évesen éreztem először, hogy mintha felragyogna a nap, amikor arra a fiúra nézek. 16 évesen volt először barátom, ő volt a tiniszerelem. 19 évesen jött az első szenvedélyes szerelem, 23 évesen pedig az első olyan, akivel úgy éreztem, hogy vele akarom leélni az életem (csak nem volt kölcsönös). És most 27 évesen találtam meg az igazit. Láthatod, hogy minden szerelem más és más. Nem vagy lekésve még semmiről.
2013. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!