Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! 22 éves srác vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durzoblint kérdése:

Üdv! 22 éves srác vagyok, a barátnőmmel lassan másfél éve vagyunk együtt de én kezdem unni a kapcsolatot. Ő nagyon komolyan gondolja és szerelmes belém de én nem érzem már ugyan ezt. Mit tegyek? Hogyan szakítsak vele humánusan?

Figyelt kérdés
Most készül az érettségire, attól félek hogy emiatt nem fog 100%-ot kihozzni magából.Mit tegyek szoritsam össze a fogam és várjak még 2 hónapot?

2013. febr. 21. 10:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen, és talán addigra átgondolod te is , hátha van még esély ...
2013. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Érettségi előtt már ne küldd padlóra szegényt. Ráérsz utána is.
2013. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy nem leszek népszerű amiatt, amit írok, de szerintem sokkal jobb lenne, ha megmondanád neki. Ha nem vagy hozzá őszinte most, akkor kihasználod!

A másik meg: lehet, h pont azért lesz hamar túl a szakításon, mert a tanulás eltereli majd a gondolatait, azért az érettségiig van még bőven idő!

2013. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

"A másik meg: lehet, h pont azért lesz hamar túl a szakításon, mert a tanulás eltereli majd a gondolatait, azért az érettségiig van még bőven idő!"


Aha, errre van kb 1% esély...

2013. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
3! Mikor láttál utoljára tanuló diákot? Fogalmad nincs, mert ez nem így megy. Képes tanulni, ha szerelmes v. úgy érzi rendben van minden. Ha csak egy kis gond van, padlót fog és kész. Szóval ez a csak sajnos így tenne. Válaszom: nem használod ki és nem érzed így, ha azt mondanád tanuljon, találkozzál vele kevesebbet. Mire vége, mert szóbelik június vége, addigra a leépülés talán magától is megy. N
2013. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok nagy képű lenni de tudom hogy helyes pasi vagyok és van is egy lány akivel szemezgetünk flörtölünk ilyenek,az a baj hogy nem akarom el szalasztani de olyan majom se akarok lenni aki nem engedi el az ágat amig meg nem fogja a másikat.
2013. febr. 21. 11:01
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha szerelmes és komolyan gondolja veled, akkor kötve hiszem a saját példámból kiindulva, hogy hipp-hopp túllesz rajta. Nekem közel 2 év kellett a szakítás után, mire már nem szenvedtem az exem miatt és nem érdekelt annyira. Mellesleg velem életem legnehezebb egyetemi szigorlata előtt szakított 1 hónappal, ami tényleg olyan embertelen volt, hogy inkább 50x leérettségiztem volna újra habozás nélkül ha választani lehet. Akkor nagyon haragudtam rá, hogy legalább várta volna meg, míg levizsgázom. Amúgy nekem akkor tényleg nem is sikerült ez a vizsga, csak fél évvel később. De ma már azt mondom, hogy a szakításra soha sincs úgymond "megfelelő" időpont, mert mindig ugyanolyan szar, ha még szeretjük azt, aki szakít. Jobb ezen túllenni, mondd meg neki most. Azért egy érettségi nem olyan súlyú dolog, amibe bele szokás szakadni.
2013. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kezdenek kapcsolatba olyanok, akik azt se tudják mit akarnak, szerencsétlen csajnak húzni az agyát, inkább becsülnéd meg... nem baj majd egyszer rá jössz.


28/f

2013. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

érettségi előtt ne nullázd le a csajt! inkább csald meg és utána bevallod neki szakításkor, de ha vizsgák előtt kidobod akkor kibas*zol vele elég rendesen!

25F

2013. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egek!

Én vagyok az egyetlen, akinek könnyebb úgy tanulni, hogy nincs barát/barátnő, nem kell egy kapcsolatot ápolni, csak és kizárólag a tanulásra lehet koncentrálni?


Még kb. 3 hónap van az érettségiig, addig lazán túllendül rajta, ha el nem is felejti teljesen.

DE szerintem jobb most, minthogy a felkészülés alatt végig azon pörögjön szegény, hogy "miért ilyen velem (mert megérzi, hogy már nem szereted igazán, akkor is ha nem mutatod ki direktbe); szeret még vajon; mit tegyek, hogy újra minden a régi legyen...".


Államvizsga előtt egy hónappal ért véget egy 5 éves, elég komoly kapcsolatom.

Rendesen megviselt, de a közelgő vizsga elterelte a gondolataim. Nem is sikerült rosszul.

S amint túl voltam rajta, elmentünk a barátokkal és kieresztettük a gőzt.

2013. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!