Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel egy ideje randizgatok, állítólag tetszem neki, de mégsem akar kapcsolatot velem, ez szerintetek mért van? 18F

2013. febr. 28. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg nem szerelmes beléd igazán és inkább nem akar veled lenni szerintem ezt vele kéne leülni és megbeszélni hogy miért is van ez igy
2013. febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezted már tőle? Mi ezt így nem tudjuk megmondani..

Rengeteg magyarázat lehet rá! Lehet, hogy még nem tudta lezárni a régi kapcsolatát, esetleg van egy másik srác is akivel randizik, és nem tudja kit válaszon..:D

Szóval ülj le vele, és beszéljétek meg.:)

17f

2013. febr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Ő mondta hogy nem akar komoly kapcsolatot :D
2013. febr. 28. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd a fracnba, lehet csak játszik veled.:D
2013. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is volt egy pár ilyen hogy tetszett egy srác,randizgattunk de járni meg nemakartam vele,és késöbb kiderűlt,hogy azért mert féltem attol,hogy milessz ha majd arra kerűl a sor,hogy lefekűdjek vele,mert voltak gátlásaim de hálistennek mára már elmult:)
2013. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van szerintem:

1. a lány igazából egy könnyűvérű valaki

2. nem akar megbántani, mert "barátként" jól érzi magát veled, de nem vonzódik hozzád.

Te ismered, így eldöntheted, melyik, bár én a másodikra tippelnék. Szerintem sok lány köntörfalaz ilyesmivel.


22/L

2013. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokért!
2013. márc. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!