Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan emberek történeteit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek történeteit várom, akiknek már volt olyan kapcsolata ahol sok volt a korkülönbség. Kérlek titeket írjátok le nekem a történteteket, tapasztalaitokat, véleményeiteket, és hogy mi lett a vége!?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm az e fajta történetekkel való véleményeket tapasztalatokat nőktől és férfiaktól egyaránt. Szeretem elemezni a nő és férfi kapcsolatát. Kérlek segítsetek.:) Várom történeteiteket. Nyugodtan írjátok le!

2013. márc. 3. 13:44
 1/3 anonim válasza:
16 éves lány vagyok, párom 22 (: nem túl nagy különbség, szülők sem problémáznak ezen. mi nagyon jól megvagyunk, szerintem a korkülönbség nem ártalmas addig, amíg egyik fél sem próbálja kihasználni a másikat. Mi mindenben segítjük egymást! Néha ugyan vitatkozunk, de mindent megbeszélünk. (:
2013. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 éves a férjem és 40 éves vagyok én. Kilenc éve vagyunk együtt. Abból öt éve házasok. Nem könnyű. Elején könnyű volt. Most meg egyre jobban kiütközik legalábbis számomra, hogy sokkal fiatalabb mint én.
2013. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár én nem vam járnék nálkam sokkal idősebb pasival, leírom neked a barátnőm "történetét". 17 évesek vagyunk, tavaly vagyis 16 évesen összejött az edzőjével, aki már 30-on felül van. 1 éve vannak együtt, eddig jól megvannak. (de egyebként csak így zárójelben jegyzem meg hogy a barátnőm azért közel nem tervez örökre, szóval szerintem már nem sokáig lesznek együtt amit egyébként meg is értek)

Szép napot :) 17/L

2013. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!