Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok tanácsot adni? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BeuusC. kérdése:

Tudtok tanácsot adni? Van egy pasi és. (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ma elmondtam annak akit több mint 8 hónapja szeretek, hogy szerelmes vagyok belé. Elmondtam neki, hogy mit érzek. Erre ő azt mondta h most azért nem jön velem össze mert szeret engem annyira, hogy félt engem, hogy megbántana valamivel és akkor már barátok sem tudnánk lenni. Aztis mondta, hogy egy másik lányt meg szeret. Ezt most nagyon nem értem így..Szerintetek, ha többet beszélgetnék vele, találkozgatnánk akkor lenne esélyem rá, hogy jobban megszeret vagy valami több mint barátság lenne kötünk?

2013. márc. 4. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenre megvan az esély, de ha más lány tetszik neki akkor elég kevés. El kell fogadnod a döntését, amúgy még lehet valami csak várnod kell..
2013. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van esély rá, hogy összejöttök, csak annyi a gond, hogy írtad van egy "másik lány akit szeret!" Most akkor téged is szeret de veled nem akar összejönni, de van egy másik lány akit szintén szeret! Kicsit zavaros! De majd ha megjön az esze biztos hogy össze fog jönni veled! :D
2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!