Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert vagyok ilyen hulye? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen hulye? A baratom elhagyott, o meg van nelkuilem en pedig meg mindig sirok utana lassan 2 hete.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem visszaakarom kapni!! felevig voltunk egyutt o 18F en 17L azert szakitot velem mert mindig bele kototem pedig nem direkt volt..kell nekem az eletemnel is fontosabb!!

2013. márc. 4. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kérj tőle bocsánatot, mond el neki hogy te még szereted, és vele tervezed a jövődet, ha nem segít akkor pedig keress egy másik fiút.

17f

2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ne csodálkozz, ha mindig mindenbe belekötöttél, akkor így jártál, de ha jól esik, akkor sírj csak tovább. :)
2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsanatot kertem,nem segitett azt mondta o mar dontot en visszakarom kapni soha senkit nem szerettem meg igy igaz h csak a 2dik baratom,amiatt kotottem bele mert a csaladomban sok vita volt es mindig feszult voltam mikor beszeltunk tudom h nem mentseg hibaztam de vissza akarom kapni!! :( az eletem nem er semmit nelkule
2013. márc. 4. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy igen is ér.. ne dumálj be magadnak ilyen hülyeségeket, van rengetek fiú és még lehet hogy találsz egy jobbat most pedig próbálj meg kikapcsolódni, és szerintem várj még egy kicsit amíg kihevered ezt a dolgot.. utána pedig keress egy fiút. (1. voltam.)
2013. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lassan kiheverem de ha vlmi eszembe jut ak ram jon a sirhatnek a suliban jol erzem magam a baratnoimelde ha hazajovok csak ezen jar az agyam!! am koszonom a valaszokat!!
2013. márc. 4. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
vannak közös barátaitok?? talán beszélhetnél velük és szólnának pár szót az érdekedben. Esetleg irj egy szép búcsúlevelet. Nekem azzal sikerült kkicsit meglágyitani a szivét. Nem vett vissza de legalább adott esélyt a bizonyításra és nekem már ez is rengeteget jelent.
2013. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyenge kifogás az ilyen fokú elzárkózásra meg haragra, hogy "mindig belekötöttél". Ez nem egy olyan végzetes dolog, amit ne lehetne megbeszélni és folytatni a kapcsolatot. Szóval a kutya ott van elásva, hogy ez a srác szerintem téged már alapból nem nagyon szeretett és ez egy igen jó ürügy volt neki a szakításra. Ha még mindig szeretne és hiányoznál neki, egészen biztos, hogy nem bírná nélküled. Gondolj bele, mások megcsalásokat, durva átveréseket, hatalmas hazugságokat képesek megbocsátani a másiknak, pont mert szeretik. Ehhez képest a te "bűnöd" lepkefing. Szóval erre írtam, hogy tutira nem szeret már és ez csak kifogás volt a szakításra.
2013. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem olyan végzetes dolog de nálunk is ez van. A féltékenykedés, cseszegetések, kötekedés miatt sajnos elég hamar ki tud ábrándulni a másik belőlünk és ha kiszeret belőled akkor már nincs mi motiválja a folytatásra. Akkor áll elő ez a helyzet, mert már nem fél kidobni ugyanis az szivét összetörted, az érzéseit eljátszottad és az esze irányítja az pedig ellened szól. Én azt csináltam, hogy a haverjának sirtam ki magam akiben elég jóban vagyunk és ő felhivta igy kicsit megpuhitotta, meg irtam neki egy nagyon szép szívhez szóló érzelmes levelet, sok sok bocsánatkéréssel a végén elbúcsúztam tőle kivántam hogy találja meg a boldogságot. Másnap felhivott, és azt mondta hajlandó velem találkozni, hogy bebizonyitsam hogy komolyan ő kell nekem és meg tudok változni. Holnap találkozunk nagyon félek persze, de ezért az esélyért imádkoztam hetekig. :(

Szerintem kellene neki írnod szép levelet, szerelmes idézeteket te ismered te tudod minek örülne. Én fél órát sírtam a telefonban bár ha teljesen kkiszeretett belőled akkor lehet, hogy ez sem fogja meghatni akkor sajnos nincs már esély :(

2013. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
En sok sok erzelmes levelet irtam neki,de az lett belole hogy azt mondta hogy megoli magat mert nekem sehogysem jo meg bartatkent sem..
2013. márc. 6. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Miért akarja megölni magát? Kapcsolatot nem akar, te meg nem akarsz barátkozni vagyhogy van ez?
2013. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!