Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit szólnátok, ha a lányotoknak román pasija lenne?

Figyelt kérdés
Nem roma! Román. Romániai. 15 éves vagyok, hamarosan 16, és édesanyám nem engedi, hogy barátom legyen. Tavaly megismertem egy fiút, akinek az édesapja román, tehát ő félig, de a román, és magyar nyelvet is egyaránt beszéli, tehát 2 anyanyelvű. Ő az unokatesóm haverja, és a szüleink sincsenek rosszban. Viszont anyukám azt mondta, hogy csak 18 éves korom után lehet barátom, hogyan fogadná, vagy mit tegyek, hogy legalább engedje meg? Én tényleg szeretem őt, és ő sem közömbös irántam, de ezt így nem lehet, persze ha akarja, ha nem így is úgy is legalább titokban mehetne, de nem akarok titkolózni, és a fiú ráadásul 95 kmre lakik tőlem. Működne ez? És a szüleimmel? :S :(

2013. márc. 4. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
15 évesen minek mész bele 95 km-es távkapcsolatba, ráadásul egy románnal?
2013. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna akkor, ha MŰVELT, TANULT lenne a csávó, korban illene a lányomhoz, és a családja nem volna züllött sem és csóró sem.
2013. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem züllött, nagyon rendes, és a szüleink ismerik egymást, ráadásul, tehet arról, hogy az apukája román? és arról, hogy nem ott lakik ahol én? ő most töltötte a 19et, de most nem csak eeről van sz, még egy városombeli, velem egyidőssel sem engednének, anyukám azt mondta, hogyha meglátna egy fiúval a hajamat kitépné, szóval... :S
2013. márc. 4. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, jön majd más.
2013. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem itt azzal nincs probléma, hogy román. A távolsággal nagyobb baj van szerintem. Amúgy édesanyád valószínűleg azért nem szeretné, hogy 18 éves korod előtt barátod legyen, mert félt, hogy elhanyagolod a tanulást. Esetleg ő is így járt és felnőtt fejjel rájött, hogy sok mindent elrontott. De beszélni kell vele, hiszen ő is volt szerelmes és meg fogja szerintem érteni :) (mondom én, akinek nincs még kapcsolata :D )

De azzal egyáltalán nincs baj, hogy román. Én szíriai szülők fiát szemeltem ki ;)

2013. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tanulás róvására nem menne, hiszen reál osztályba vagyok, és jó tanuló, és anyukám, miatt sem hiszem, mert azt állítja, hogy neki 19 évesen volt az első barátja, akit ismerek, és utána már apukám 22 évesen... szerinte nekem nem valók sem a fiúk, sem a 10 utáni koncertek, bulik, mert még kicsi vagyok. néha még az is probléma, ha az osztállyal megyünk el kirándulni, vagy üdítőzni, mert hétköznap nem vagytok eleget együtt? :S
2013. márc. 4. 19:35
 7/9 Blazer X ***** válasza:
Szerintem sincs azzal gond, hogy Romániai, csak annyi, hogy még nagyon fiatal vagy és +ba jön még a távolság is. Szerintem még várj a pasizással, inkább tanulj, hogy később megbírj állni a talpadon. :)
2013. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten érthető, ha anyukád aggódik és szimplán csak konzervatív, ami miatt nem engedi, hogy a felnőttkor határát el nem érve pasid legyen. Én inkább a távolságban látom az akadályát. Gondolj bele, ha neked 16 éves lányod lenne, akármilyen jó ismerős a két család, elengednéd a lányodat, hogy vonatra vagy buszra szálljon amiatt, hogy eljusson a sráchoz? Erről az oldalról ez kizárt. Én sem engedném el ilyen korban. Mondjuk az, ha a fiú hétvégente eljönne, talán megengedném, amennyiben ismerem, hogy nem az a szándéka, hogy megfektesse a lányomat és lelépjen. Mert ha ezt megtenné, akkor a fülénél fogva rángatnám ki a házból. Szerintem fogadd el, hogy a szüleid jót akarnak neked, neked most még a sulira kell koncentrálnod és az élet más területein teljesíteni, a szerelem mindig megvár. Én is épp egy távolabb lakó lánnyal ismerkedtem meg, egy buliban, smároltunk is, de nem lesz folytatása, mert én bár felnőtt vagyok már, nem utazgatok hozzá minden hétvégén, és tőle sem várom el. Egyszerűen van úgy, hogy nem éri meg, hiába vonzódsz hozzá és ő is hozzád. Majd ha felnőttek lesztek, még mindig egymásra találhattok. Lehet, hogy az lesz az igazi. Ismerkedj helybeliekkel.
2013. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is arról volna szó, hogy én most buszra, vagy vonatra szálljak, és most nem is csak róla van szó, mert még helybélieket sem engednek.
2013. márc. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!