Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15/f meleg. Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/f meleg. Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba, de tudomásom szerint ő nem meleg. Hiába szeretem nagyon, tudom hogy elérhetetlen. Néha egy-egy beszélgetésünk után csak fekszek az ágyban és nézem a plafont órákig, közben rá gondolok. Ha ilyenkor valaki hozzámszól akkor csak idegesen tudok válaszolni. Szerintetek egyszer elmúlik ez a szerelem vagy akár depresszió is kialakulhat ettől???

2013. márc. 4. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Idő. Idővel mindig elmúlik.:D
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
nekem is volt hasonló kétszer is... és mind2szer kijöttem belőle valahogy sőt barátok is tudtunk maradni az illetővel persze nem mondtam el nekik de már egyáltalán nem fáj a dolog szóval igen idővel elmúlik :)
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor elég hosszú idő lesz, mert szinte minden héten látom, jövőre pedig egy suliba fog járni velem!
2013. márc. 4. 18:56
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
En is ugyanugy vok csak en hetero vok es egy fiurol almodozom elbasztam a kapcsolatunkat segiteni nem tok csak mondom h nem vagy egyedul ezzel :D
2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

15 évesen nem tudhatod, hogy meleg vagy e,

hiszen még (normális esetben) nem is volt

szexuális kapcsolatod.

Amit érzel, az idővel el fog múlni.

2013. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sok tankönyv és tanítás szerint 21 éves korában lesz tisztában az ember a nemi vonzalmaival. Ez hülyeség. Egy 15-16 éves is el tudja dönteni hogy mihez, kihez vonzódik lelkileg is és szexuálisan is.
2013. márc. 4. 19:11
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Hát mivel még csak 15 vagy, azt mondom felejtsd el.(Egyébként nyugi sikerülni fog, főleg ha kicsit jobban megismered és elkezded észrevenni a hibáit) A későbbiekben (egyetemen) valamivel lazábban lehet kezelni az ilyesmit (kísérletezés, bár néha ott is csak a flörtölés megy), de a középiskolás fiúk nagy része nem olyan szinten van még Magyarországon.

Amit még tehetsz, ha esetleg összebarátkoznál vele, az a véleményének alakítása a homoszexualitással kapcsolatban.

2013. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

hát nem egyszerű. nézd, én is 15 éves korom körül jöttem rá, hogy érdekelnek a lányok, sajnos nem lett semmi azzal a lánnyal, akibe akkor beleszerettem. egy idő után elmúlt, addig ugyanúgy kínlódtam mint te. de aztán végül nem ő volt az utolsó. kérdésedre válaszolva, biztos, hogy ő meleg? mert ha nem, akkor nagyon kellemetlen helyzetbe kerülhetsz. ha az, akkor szerintem tisztában van vele, hogy nagyon tetszik neked, és innentől kezdve szerintem inkább rajta múlik, hogy mi lesz.

pont olyan a kérdésed, mintha az egyik ismerősömet hallottam volna pár évvel ezelőtt :)

19/l/b.

2013. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2%

én eddig azt hittem pedofil leszek, utóbbi félévben rájöttem hogy a nagy segg a jó, a duci nőket szeretem már, legyen 20-as 30-as

Nah? elég nagy változás? :D

F19

2013. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es. Szerintem te nem vagy normális. Amugysem a melegségem ellen küzdök. Én örülök neki hogy az vagyok!!!
2013. márc. 4. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!