Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Újabb Szerelmi Gondok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb Szerelmi Gondok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a gondom, hogy van egy lány, már jártunk csak valami nem ment. És összejöhetnék vele újra, mert helyesnek tart csak még nem szeret. Ha valaki azt írja, hogy mondjak le róla, az esélytelen mert már próbáltam és nem ment 1 hónap után besokalltam és nem bírtam kérlek segítsetek.Jól jönne nagyon.

Köszi előre is!!!



2013. márc. 4. 19:34
 1/4 ASOT ***** válasza:
szerelő vagy?
2013. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem értem. Ne hari! Mi a gond? Tedd azt amit a szíved diktál vagy az eszed! Ha van rá esély az újrakezdéshez, akkor mi tart vissza? Tanuljál a "csak valami nem ment"-ből és menni fog!
2013. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dettitoth válasza:
érdd el hogy szeressen, mi sem egyszserűbb..egy lány, pl én is imádom ha kapok virágot a szerelmemtől, csokit, még a kapcsolatunk legelején mikor küzdött értem adott egy tábla csokit és volt benne egy szerelmes levél. 1hétre rá ahogy hazahozott autóval kaptam tőle egy hatalmas plakátot apró szivekből ki volt rakva egy szív és a nevem, mielőtt indult pedig mondta hogy az egyik hátulján van valami, megkerestem és "szeretlek" volt:). apró üzeneteket rejtett el a kabátomba és mikor elváltunk egymástól mondta hogy majd nézzem meg a zsebem... ezt tanácsként írtam most, hátha segít valamit hogy közelebb kerülj hozzá:) minket is az apróságok hoztak össze. azóta lassan féléve együtt vagyunk, és nemtudnék elválni tőle.
2013. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lepd meg vmivel és talán jó lesz minden.Én lány vok ugyhogy már csak tudom.
2013. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!