Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell egy 23 éves lánynak arra, hogy kiheverje az előző kapcsolatát, amely kb 3 hónapig tartott?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt kialakulhat nagy kötődés egyáltalán? Mert nekem nem tűnik túlságosan hosszú időnek.

2013. márc. 4. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hosszú idő. Szerintem 2 hét bőven elég a felejtésre.
2013. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól is mennyire szerette, mennyire kötődött, miért szakítottak, ki szakított stb..
2013. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap is sok idő, ha annyira vonzódtál hozzá külsőre, belsőre. De hamar, max 1-2 hónap alatt kiheverhető ennyi idő szerintem.
2013. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sok mindentől függ. Kérdés, hogy mennyire lelkizős az illető, mennyire akarja megmenteni a kapcsolatát, mennyire sírja vissza, mennyire rombolta az önbizalmát stb. Ha olyan típus, akkor hónapokig is rágódhat azon, hogy ki a hibás, hogy ő esetleg miben vétett, vagy utána esetleg hosszú ideig rá se tud nézni a fiúkra, mert nem akar újabb sérülést, mittudomén. Én ismerek olyan lányokat, akik talán egy vagy több évig nem is vágnának bele még az ismerkedésbe sem egy nagyobb csalódás után. De ezt egyéne válogatja.
2013. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszállottsága válogatja.
2013. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint ebben a korban a leghülyébbek a nők.
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok, csak az a szitu, hogy nemrég megismertem egy lányt, találkoztunk is párszor, sokat beszélgettünk a neten is. Rákérdeztem élőben is, hogy mi a helyzet vele, sikerült-e helyretennie a korábbi kapcsolatát, azt mondta, hogy igen. De nemrég kiderült, hogy még időre van szüksége, nem áll készen egy kapcsolatra, nem olyan a hangulata, mint a kapcsolat előtt volt, össze kell szednie magát még és ez lassabban megy, mint korábban gondolta. Szerintetek?
2013. márc. 4. 21:05
 8/14 anonim ***** válasza:
2 év múlva visszatérhettek a témára :D
2013. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igaza van, és nehezen tud felejteni. Lehet, hogy csak azért találkozgat veled, hogy könnyebben túltegye magát a múlton, és egyáltalán nem jössz be neki. Ezt innen nem tudom megmondani.
2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én most takarékra tettem ezt a dolgot, mert elsőnek szerintem önmagát kellene valahogy kiegyensúlyoznia, meg hát ugye most nem is akar találkozni. Erőltetni nem akarom a dolgot, mert nem szeretném, hogy megharagudjon, de igazán várni sem akarok rá, mert mit tudom én, hogy mi lesz a közeljövőben. Mit gondoltok?
2013. márc. 4. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!