Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan váljak érdekesebbé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak érdekesebbé, változatosabbá?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 2 éve van barátom, alapjában véve teljesen normális, szeretetteljes kapcsolatunk van, nincsenek gondok...ma viszont megjegyezte a barátom (Ő 18), hogy eléggé unalmas, hogy nem tudok újat mondani...és rájöttem, hogy a baráti társaságom sem keres már úgy, nem hívnak nagyon...segítsetek kérlek...1 éve volt egy öngyilkossági kísérletem (anyum mentett meg), nem akarom magamat megint annyira leamortizálni lelkileg...

2013. márc. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem soha nem hívtak sehova, nem szeretnek az emberek, erre nem most jöttem rá hogy "már nem keresnek úgy". Nehogy már öngyilkos legyél te hülye.
2013. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem tudsz újat mondani ?
2013. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan fejleszd magad, minden nap tanulj valamit. Így érdekesebb leszel.

Például ha a suliban valami érdekeset hallasz, guglizz utána, esetleg beszélgessetek róla. Kövesd a híreket. Legyenek aktív hobbijaid, a szabadidődben igyekezz értelmes dolgokkal foglalkozni.


Sajnos a legtöbb tizenéves valóban borzasztóan unalmas, nem csinálnak semmit, nem érdeklődnek semmi iránt, ez hosszútávon nem jó.

2013. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem szervezz jó kis programokat a barátnőidnek, vagy mutass te is nagyobb érdeklődés irántuk, persze nem tolakodásra gondolok. Akkor már lesz is közös téma, téged is vissza hívnak. Én hiszek abban, hogy ha érzed, hogy nem jó úton haladsz, akkor ne csináld azt amit megszoktál, változtass valami, és minden megváltozik :)
2013. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!