Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kideríteni, hogy ábránd vagy valóság?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, szerintem én is tetszettem neki, olyan jeleket adott.. Én meg nem vettem a lapot, kicsit féltem attól, hogy csak beképzelem magamnak és a végén meg pofáraesek és még a jó baráti viszonyunknak is annyi. Egy-két hete összejött valami DJ-vel egy buliban. Én meg agyalok..lehet azt hitte, hogy nem tetszik nekem, vagy én nem úgy tekintek rá. Hogyan lehetne kideríteni, mit lehetne ilyenkor csinálni? Lehet hülyeség az egész...:S

2013. márc. 8. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Most már sehogy, maximum vársz.. más nem tudsz. Bekavarni szerintem nem kéne.

17f

2013. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

veszett fejsze nyele...

avagy ez a hajó elúszott...

:D

közhellyel élve

2013. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hámosmátökmindegy


szegénykém, így jártál :(


majd ha dobja a dj, próbálkozhatsz újra

2013. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondod, dobni fogja a DJ? Hmm elvégre, mégiscsak egy DJ-ről van szó. A csaj amúgy 18. A srác sztem 24-26 körül lehet. Aztán lehet nyomulni, vagy lehet már most kéne. Lehet minnél többet várok annál rosszabb.
2013. márc. 8. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:

ha vársz, két dolog történhet: vagy megéri, és összejöhetsz vele, vagy közben megismersz mást, aki jobban tetszik, és akkor meggyógyul a kicsi szíved

Mást úgyse tudsz most tenni

2013. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor, mind a két dolog jó. :)
2013. márc. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!