Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, ha szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha szeretek egy lányt de én nem tetszem neki akkor próbálkozzak vele, hátha megszeret vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább!
2013. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Próba szerencse:) Idő kell hogy megszeressen. Add önmagad :)
2013. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ami nem megy nem kell erőltetni. De ha barátként tekint rád akkor még lehet esélyed.

17f

2013. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ahogy kivettem a beszélgetéseinkből,a belsőm viszonylag tetszik neki,csak a külsőm nem :(
2013. márc. 9. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
A belső is fontos, lehet idővel beléd fog szeretni.. De ne nyomulj rá..
2013. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fenét! Ez már veszett fejsze, mert ha a belsőd annyira tetszene neki, akkor a külsődet is elfogadná.
2013. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 12:17


Velem ugyan ez volt, a belsőmbe szeretett bele a külsőmet nem fogadta el. Nem nyomultam rá, de barátok voltunk.. Majd később kezdett felém nyitni és összejöttünk. (2 évig voltunk együtt.) És nem azért szakítottam vele, mert megcsalt hanem mert elköltözött külföldre és alig találkoztunk volna.

2013. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
énis ugyan így vagyok 1 lánnyal de próbálkozni megéri :)
2013. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd, tudom hogy nehéz de csak tönkreteszed magad.
2013. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az van, hogy ha tízen pár év környékén vagy, akkor még rengeteget fogsz változni. Ez persze a lányokra is igaz.

Mi valójában nőket keresünk, ők meg valójában férfiakat. Aki helyes fiú, lehet, hogy később nem lesz helyes férfi. Mert például lehetnek szép lányos szemei, fiúként azzal lehet helyes, viszont nem elég férfias stb..


Ez most a saját példám, mert anno én annyi kosarat kaptam, hogy üzletet nyithattam volna belőle. Leszondáztak, lebénáztak, meg nem,nem,nem, nem jöttem be.

Később aztán, főleg mikor kinőtt a vállam meg a mellkasom is, azon kaptam magam, hogy ugyanaz a két lány aki 1-2 éve lefikázzott, hosszasan bámult az ablakból, amíg a haverommal dumáltam. A válaszuk persze nem volt tűnt túl kedvesnek :"Ja azért néztünk, mert rájöttünk közben, hogy nem is vagy ronda." -Köszi. Majd tettek még néhány javaslatot, hogy ugyan már mit kéne a külsőmön még változtatni, hogy valamelyikükkel járhassak. -Nem vágytam rá. Mert addigra nekem más féle lányok tetszettek.


Ne próbálkozz, mert ha nem tetszel, akkor most nincs esélyed. Később meg majd kiderül, bármi lehet. Ha időközben egyszer csak megtetszenél neki, akkor valahogy úgy is jelezni fogja.

Ettől eltekintve ha mondjuk becsajozol, akkor néha még is csak beszoktak indulni.

2013. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!