Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj? Mert én már tanácstalan vagyok. Miért lehet az, hogy nem jön össze egy komoly kapcsolat egy olyan lánnyal aki viszont szeret. (többi lent)

Figyelt kérdés
Akárhányszor próbálkozom a velem egykorúakkal mindíg csak barátként kezelnek...a kissebbekkel nincs gond akik 1-2 évvel kissebbek nálam (17 vagyok) viszont úgyérzem, hogy ideje lenne már tovább lépni és egy komoly kapcsolatba kezdeni(jogos a kérdés, hogy akkor miért nem foglalkozok egy kissebbel...mert azok közül is csak azoknak jövök be akik nekem nem:( )...Viszont akárhogy probálkozom valahogy nem jön össze a velem egykorúak közül eggyel sem...Nem tartom magam annak a hű de szépnek viszont nem vagyok az a csúf sem "arcilag" , testileg minden este edzem, járok futni szóval kissé az átlagnál jobban kisportolt...Valami ötlet hogy mitől lehet? 17/F

2013. márc. 22. 21:55
 1/3 anonim válasza:

egy cipőben járunk, heti kétszer futok és minden este edzek, mégis a velem egy korúakkal barátság a határ, fiatalabbak meg nem jönnek be (akik igen, azoknak én nem)

és én sem vagyok se kocka, se idióta, teljesen normálisnak tartanak a barátaim is, és sokszor csodálkozom, amikor egy szellemileg elmaradott embertársam hetente váltogatja a barátnőit..

2013. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mi lehet a baj,de szívesen megismernélek.:)) Hasonlóan vagyok,mint te,csak lányként. Mondjuk lehet,hogy én is kicsinek számítok. :)

16/l

2013. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jah nekem is van olyan barátom aki úgy ahogy mondod hetente cserélgetni a barátnőit (mondjuk őt többre is tartom mint magam mert ő egyszerűen ilyen :D) viszont van olyan is aki véleményem szerint tényleg sokkal idiótább mint én es elmaradottabb (hogy a te szavaiddal éljek) és mégis van barátnője vele egykorú és még jól is néz ki meg minden... :\

Tényleg nem tudom, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy eljussak a "barát" jelzőnél tovább a velem egykorúaknál...

2013. márc. 23. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!