Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit reagálnátok/men...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok/mennyire zavarna ha a legjobb barátnőtök állandóan a pasitokkal beszélne facebookon meg találkozgatni akar vele? 14/L

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna.
2013. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Én eltiltanálak még minimum 5 évre a facebooktol, bezavarnálak a szobádba barbizni, meg TANULNI, 5 év mulva kiengednélek. 14 évesen nem pasizni kell.
2013. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
K*rvára zavarna,ott is hagynám a barátnőmet..nálunk ez iylen aranyszabaly:hogy barátnőmnek a pasija tabu:-D
2013. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen hármótok kapcsolata. Nekem volt olyan, hogy a barátnőm egy olyan sráccal jött össze, aki mindkettőnknek jó barátja volt, és miután összejöttek is ugyanúgy beszélgettünk meg találkozgattunk ketten - mint barátok, szerintem ez így teljesen rendben van, a barátnőmnek sem volt vele semmi problémája, pedig említettem neki, hogy ha zavarja, akkor szóljon. Ha amúgy a barátnőd és a pasid nincsenek, vagy nem voltak jóban, akkor azért én elbeszélgetnék velük a dologról.
2013. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hat engem zavarna:DD
2013. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnők nem beszélnek fb-n a barátnőjük pasijával.Meg ha téma vanm akkor a barátnővel témázik, éás a pasi max. bekapcsolódik. Legalábbis ez a normális-szerintem.


Ha viszont a legjobb barátnő járt előbb mint te a pasival, és te voltál az aki szétszakította a kapcsolatot, akkor alapjáraton simán kommunikáljanak-ami természetesen rád nem tartozik.

2013. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második. Kicsit nézzél már magadba, mielőtt marhaságokat írsz... Te barbiztál 14 évesen? Nem hinném. Miért ne lehetne kapcsolata 14 évesen? Ez a 21. század. -.-

Kedves kérdező, én rákérdezném a barátnőmnél. Vagy a pasinál. Vagy mindkettőnél. Alapvetően elég féltékeny típus vagyok, eléggé zavarna. De ha tényleg a legjobb barátnőd, tiszteletben tartja szerintem, hogy a pasid a TE pasid.

2013. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem is volt akkor kapcsolatom:D de az olyan is volt.. nem volt szex, meg ilyesmik:D
2013. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Lehetséges, hogy a legjobb barátnőd, nem is a legjobb barátnőd?

2. A pasid valóban Téged szeret? Akkor miért beszélget a barátnőddel? És miről beszélgetnek? Sokszor és sokáig? A Te pasid még az a pasi?

2013. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Beszélj mindkettővel szerintem. Én nagyon féltékeny típus vagyok, de jól titkolom...bár asszem erre kezdenek rámenni az idegeim... :D 23/N
2013. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!