Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megláttad, és azóta sem telik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttad, és azóta sem telik el nap úgy, hogy ne gondolnál rá. Mikor lehetőséged volt közelebb kerülni hozzá, meghátráltál. Vissza út? Nincs!

Figyelt kérdés

Már 1 éve tart,gondolok rá minden nap,az érzés nem halványul. Mikor lehetőségem lett volna közelebb kerülni hozzá,elmenekültem,mert féltem,hogy szerelmes leszek,ő pedig nem viszonozza majd,hisz nem volt egyedül...féltem,hogy nagyon megsérülök.

Azóta én is kapcsolatban élek, de nem szeretem a páromat,csak a "régire" gondolok...elrontottam,de nincs vissza út. Nem merem keresni,a büszkeségem kérdéseket tesz fel: Mért nem ő keres???

Ezt hova tegyem...egyszer csak megszűnik a gondolatomban,vagy...Vagy???:)



2013. márc. 25. 10:18
1 2 3
 21/27 ASOT ***** válasza:

Remek, okos vagy :)

Már azt hittem te is egy zakkant pics@ vagy.

De örülök, hogy egy értelmes lány vagy.

2013. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. márc. 25. 11:06
 23/27 anonim ***** válasza:
26 évesen már elég felnőtt vagy ahhoz, hogy tudd, mit akarsz. Ha tizen éves lennél, lebeszélnélek róla, mert nem biztos, hogy jó döntést hozol, félő, hogy a két szék között a földre fogsz ülni...
2013. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem fog megszűnni a gondolatodban, míg nem lépsz, mert addig mindig ott lesz a fejedben, hogy mi lett volna, ha..... Hidd el tapasztalatból mondom, hogy jobb biztosra tudni a akár a nemleges választ is, mint bizonytalanságban lenni. 30N
2013. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
De ha ő is így érezne,lépne,nem? Elvégre csak nő vagyok,és én már egyszer léptem...
2013. márc. 25. 17:03
 26/27 anonim ***** válasza:

Szép napot kívánok neked!Igaz,a legutóbbi komment márciusi,most pedig június van,de most "akadtam" kérdésedre.

Én is hasonló cipőben járok,mint te,csak én pasi vagyok.

Pár hónapja tetszett egy lány,lerázott,de nemrég jelzéseket adott(testbeszéd);de én már nem merek így hozzá közeledni ismét....Pár hete pedig úgyérzem feltünően kerül...

Nem tudom én sem mit tegyek..........

2013. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mizújs veled?

Történt azóta valami???

2013. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!