Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az osztálytársamba de sajnos nem lehet köztünk semmi mert az osztályból egy másik fiúval jött össze nemrég. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pár hete járnak. de engem igazából nem is az zavar hogy összejöttek hanem az hogy az osztályban ölelgetik egymást meg a szemem láttára kézen fogvan mentek végig a folyosón. nem tudom hogy miért érzem így...úgy érzem hogy ő az igazi csak hát nem lesz köztünk soha semmi. amúgy tudja hogy bejön nekem mert kb 1 hónapja mindent elmondtam neki mert már nem tudtam magamban tartani és az óta szinte már élni sincs kedvem. :(

az lenne a kérdésem hogy ha valakivel már történt ilyesmi akkor hogy sikerült ezen túltenni magatokat?



2013. márc. 25. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, nyugi valószínűleg nem ő az igazi.
2013. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyszer úgy is eljön a "nagy Ö"...de addig is ismerkedhetsz bárhol ;)

én szurkolok neked ;)

2013. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

de hogy feljtsem el ha minden nap eszembe jut az osztályban?

2013. márc. 26. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!