Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztetek már olyat szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már olyat szakítás után, hogy azt aki elhagyott, legszívesebben valahogy meg büntetnétek? Ezalatt azt értem hogy éreztétek már hogy AZONNAL éreztetni akarjátok vele azt a fájdalmat amin miatta keresztül mentek?

Figyelt kérdés
Mert sajnos én most így vagyok :( Lehet hogy elmebeteg vagyok, de sajnos ez van :S 6 Hónapja hagyott el egy lány akit még mindig szeretek, egy másik fiúért.. Ők boldogok, én meg szenvedek.. Már nyugtatókat kell szednem mert pánikbeteg lettem emiatt. És sokszor amikor látom őket együtt, még a fiú gúnyosan cukkol is a szemével. Mintha azt mondaná a szemeivel hogy: Mi van te kis k*csög ennyit értél. És ez engem nem tudjátok mennyire bosszant. És a legrosszabb, hogy lehettem volna már más lánnyal, nem is eggyel, de bűntudatot érzek erős bűntudatot amikor még másik lánnyal beszélek is mert nem tudom elfelejteni a volt b.nőmet :( Nem tudom hogy mi lesz ennek a vége.. Minden nap itt van ez a fejemben hogy amiatt a lány miatt pszichiátriára kell járnom, meg pszichológushoz, anyáék, a szüleim is segítenek, de nem ér semmit... Pszichológussal is amikor beszélgetek, egy ideig jól vagyok, de utána visszajön minden.. 3, legfeljebb 4 nap. Az a baj hogy senki sem bűnhődik :((( Tudom ez gyerekesen meg betegesen hangzik, de leginkább az könnyítene rajtam, ha látnám azt a lány sírni... ha valami nagy fájdalom érné. Szeretem is, meg gyűlölöm is.. Ti mit tennétek a helyemben? És jön a nyár, és az is valószínű hogy itthon fogok gubbasztani a szobámban végig..

2013. márc. 27. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 panini ***** válasza:

Véleményem szerint szakszerű segítségre van szükséged továbbra is.

Ha a lányt látnád sírni, attól neked nem fájna kevésbé..

Ne játékost utáld, hanem a játékot.

Járj társaságba, na hanyagold a barátaidat. Foglald el magad, sportolj, olvass.

Ui.: a nyár még messze van

Sok sikert a "gyógyuláshoz".

Üdv

2013. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21 F
2013. márc. 27. 16:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem megbüntetni akarod a lányt, hanem vele lenni újra. A pasinak akarsz szenvedést okozni, a volt barátnődnek nem.


Nem tudom mit tegyél, de egy biztos, továbbra is szakszerű segítségre van szükséged. Szurkolok, mert nagyon rossz lehet :S és én is hasonló vagyok


17/L

2013. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a helyzetedet,de szerintem ne arra gondolj,hogy gúnyolódnak rajtad,vagy ilyenek.

Valószínűleg a lánynak is eszébe szoktál jutni,mint egy szép emlék,valaki a múltjából,és valószínűleg bántja is,hogy rosszat tett veled,szóval ne hidd ezt,hogy ő boldog,és teljesen utópisztikus élete lett,olyan mint előtte,csak most már mással van.

2013. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Például ne gubbassz a szobádban: járj el haverokkal, bulizz, ismerkedj, csajozz. No meg pszichológushoz.
2013. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj el kirándulni vmerre, utazgass, engem az kikapcsol. Nézd a jó oldalát, nem függsz senkitől. Majd találsz olyat akinek te kellesz
2013. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jah, és ami mindig segít: munka, munka, munka.
2013. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
csődöt mondtam 21 évesen.. nagyon el fogok gondolkozni rajta hogy kell e nekem ez az élet..
2013. márc. 27. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Erzsike, te vagy az? X)

"Nem megmondtam, hogy das is mein Kampf!"

2013. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!