Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbálom rövidre fogni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálom rövidre fogni, de hosszú lesz. Párkapcsolati téma, remélem ezerrel jönnek majd a szidások. Adna valaki valami értelmes tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval az egész tavaly, tavasz elején kezdődött, megismerkedtem egy 17 éves fiúval és már a 3. találkozásnál összejöttünk (14 voltam akkor)..ez volt az első kapcsolatom. kb. 2 hónapig jártunk, de én hamar kiszerettem belőle..csúnyán szakítottunk, 1-2 hétig nem is beszéltünk, aztán megint elkezdtünk jóban lenni..nagyon ingadozó volt a kapcsolatunk, sokszor keresett engem, de én nem voltam képes megmondani neki, hogy nem akarok már tőle semmit..aztán augusztusban összejött valami csajjal..eléggé kiakadtam, és meglepődtem hogy így tovább lépett.

augusztus utolsó hetében a szüleim egy napra egyedül hagytak otthon..én mivel unatkoztam, áthívtam, hogy lógjunk együtt..olyan este 7körül jött át..és hát hajnali 3-ig maradt..nem részletezném, de némi alkohol közre játszott..persze, nem tettünk semmi rosszat..csak hát smároltunk és igen, akkor még megvolt a barátnője..de ezek után egy hét múlva szakítottak..elmondta, hogy nem érezte magát olyan jól a barátnőjével, mint velem, és azért csalta meg, mert engem szeretett..ez mind szép és jó, de mire újra "szabad" lett, gondolom azt várta, hogy összejövünk..hát nem..szerencsétlen sokáig tepert, de nem volt szívem megmondani neki, hogy nem akarok tőle semmit..persze jeleztem neki, meg nem is volt kedvem vele gyakran találkozni, de nemtudom..nagyon ingadozó volt a kapcsolatunk, volt hogy odavoltunk egymásért, volt hogy csúnyán veszekedtünk..olyan február környékén úgy éreztem kell nekem és vele akarok lenni..taliztunk, de nem volt semmi..amikor le akart smárolni, elhúzódtam..rájöttem nem ő kell nekem..és azon a héten összejött valakivel..akkor már nem érdekelt..persze zavart, de nem érdekelt..


A lényeg az, hogy állandóan bennem van, hogy ráírjak, beszélgessek vele, de nem akarom, hogy még egyszer megtörténjen az, aminek soha nem kellett volna..rájöttem hogy nem ő kell nekem, hanem az hogy nincs helyette senki, ezért próbálok visszamászni hozzá állandóan..azóta persze nekem is volt alkalmam srácokkal lenni (még mindig ne gondoljon senki a szexre könyörgöm..), de nem éreztem azt, hogy ők akarnak-e egyáltalán valamit tőlem, vagy csak kihasználni..és eldobni akarnak..nem tudom mit tegyek, érzem hogy szükségem van valakire, aki szeret és fontosnak tart de nem találok semmi ilyet..ismerkedési tanácsok? és most jöjjenek a válaszok a 30as körüli nőktől, hogy fiatal vagy ehhez még kislányom, meg ráérsz várni..



2013. ápr. 12. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

eléggé p.csa vagy. játszol vele. megszerzed, smaci, aztán dobod, amikor meg van bnője féltékeny vagy?! legyél már észnél! hagyd békén ezt a fiút, hagyd neki, h tovább lépjen. semmi értelme nincs "zaklatnod"!

várd ki, h találj 1 olyat, aki veled egykorú, akibe bele tudsz szeretni.

ismétlem: hagyd békén ezt a fiút, ne keresd, túl akar lépni rajtad, hagyd!

2013. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, kislányom fiatal vagy még.

ha jól számolok, akkor 15 éves vagy. miért ragaszkodsz ennyire ilyen fiatalon ahhoz, hogy már pasi legyen melletted?????????????

2013. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kerek 30 éves nő vagyok:) azt csinálsz, amit akarsz. mi közöm van hozzá? mi ezt, ebben a korban úgy hívjuk pörgetés, amit a fiúval teszel. ne tedd. borzasztó ocsmány dolog.
2013. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felejtsd el a fiút, most még biztos hiányzik, de idővel elfelejted. Ennek a kapcsolatnak amúgy se lenne szerintem nagy jövője, szóval inkább mèg most lépj túl rajta, hogy majd később lehessen valaki mással egy egészséges kapcsolatod.:-)
2013. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg akarod tartani, egó növelő, seggnyaló kis kutyusnak. És most mit akarsz tudni? Igen nagyon kedves dolog.
2013. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szidlak, szerintem úgy is tudod belül, hogy nem volt helyes, amit tettél, meg mások is megfogalmazták már...

Igazából ismerem az érzést, és megértelek. Nem a te hibád, magadnak is ártottál vele. Máskor legyél magadhoz őszintébb! Egyenlőre nagyon jó, hogy felismered magadban, ha hibázol. Innentől kezdve leszel képes továbblépni.


Egykorúak vagyunk, én is 15 vagyok. Lassan fél éve, hűűű, tudom, baromi nagy vagyok:D Namármost. Nekem most van barátom. Nagyon szerelmes vagyok. Végre. Tudod, olyan igazian. Elkövettem egy nagyon nagy hibát előtte...

Első szerelem. Na igen, totál reménytelen volt, a "kiválasztottam" egy ideggyenge, önző, ugyan nagyon helyes, de érzései elől menekülő 18 éves fiú volt. Játszadozott velem. 1 évig húzogattuk a témát. Mindig megpróbáltam továbblépni, de ő újra jött... Borzalmas volt, szenvedtem, és a rendes pasikat - akik megérdemelték volna, hogy szeressem őket - mind elhajtottam, miatta - mert nem tudtam továbblépni. Aztán végül egy kedves hang tanácsára összejöttem valakivel. Tapasztalt volt, és időssebb... Komplikált volt az ügy, nem szabadott tudnia a családjának arról, hogy együtt vagyunk. Akkor elhittem, hogy szeretni fog - egyszer, valamikor - és én is őt - de naiv voltam. Egyrészt ő csak meg akart dugni, másrészt meg sosem tudtam volna őt szeretni. Fujj. Nem is gondolok bele a dologba. Akkor ott rögtön megfogadtam, hogy SOHA senkivel nem fogok összejönni, ha nem szeretem.

Aztán nagyon megtetszett egy fiú... Első látásra szerelem volt. Éreztem. És mindent összehozott a sors - akiknek együtt kell lennie, együtt lesznek. Minden úgy történik, ahogy történnie kell. Egyszer mindenki megtalálja a boldogságot. Ebben biztos vagyok. Nekem az "exem" csak azért kellett, hogy elmondhassam magamról, van valakim, és semmi nem érdekel. Hogy szerethessek valakit, aki megérdemli... De ezt akarni nem lehet. Egyszer be fog állítani AZ a nagy dolog... Nem számítasz rá, csak úgy megtörténik. Éppen ezért jó!

Ismerkedési ötlet: légy bátor. Ennyi a kulcs. Nem azt akarom mondani, hogy menj oda a srácokhoz, akik tetszenek neked, hanemhogy merj új dolgokat kipróbálni. Egyrészt az egód is fejlődik, művelődsz, csomó új dolgot ismersz/tanulsz meg, és emberekkel is ismerkedhetsz. Lehet ez egy szakkör, egy olyan banda koncertje, amin még sosem voltál, esetleg ismeretlen, vagy csak menj el a szüleiddel egy üzleti vacsorára - hátha kiderül, hogy az egyik munkatársnak van egy kedves, helyes fia...

Légy nyitott a világra! Ez nagyon fontos. És hidd el, eljön a te időd. :) !!

Ha van kedved beszélgetni még, nyugodtan írj, én kiváncsi vagyok rád!:)

15,5/L

2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anizotropikus ***** válasza:
Előbb utóbb mindenki felnő, te utóbb de remélem ép bőrrel megúszod addig is!
2013. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!