Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik ezek az érzések mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az érzések mi van velem? Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 3 évig voltam együtt a barátommal ami ha azt nézzük hogy 14 voltam hogy össze jöttünk és első barátom ő volt az első nekem mindenben . Jól meg voltunk néha veszekedtünk de szerintem minden kapcsolatba vannak viták de azokat is megoldottuk és már arról beszélgettünk hogy hova költözünk és hány gyerekünk lesz stb.... és én bepánikoltam attól hogy láttam magam előtt a jövőmet és olyan furcsa érzés volt hogy arról beszéltünk hogy együtt öregszünk megijedtem mert rájöttem hogy így egy percre se leszek szabad.úgy értve hogy egyedül és nem lehetek soha single, és ez azért hiányzik az egyedüllét, a bulik, stb és kezdem azt is érezni, hogy már nem annyira szeretem. szóval arra jutottam , hogy szakítok de helyette csak szünetelünk mert adni akarok magamnak egy kis időt, hogy eldöntsem mi legyen igazából én egy percet nem sírtam de ő meg folyton de ma amikor azt mondta hogy látja rajtam hogy ez reménytelen akkor tudatosult bennem ,hogy ha most végleg vége akkor örökké elveszítem és akkor tört rám a sírás. Nem értem vele lenni nem akarok de elveszíteni sem akarom és ha oda kerül a sor hogy elveszítem akkor sírok..Lehet az is benne van hogy hiányzik a pörgősebb életem..valami gáz van velem. akivel volt már ilyen segítsen ezen múlik minden.. nem tudom mit tegyek?

2013. máj. 7. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs ebbe, fiatal vagy még, élvezni akarod az életed, amiről meg a barátod filozofált arra még bőven van idő.
2013. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát valaki biztos
2013. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy nem akarsz leragadni az első fiú mellett. Bulizz, szórakozz, élj, komoly kapcsolatra még ráérsz, nem lóverseny:)
2013. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha most ezt erzed kesobb csak rosszabb lesz. Fiatal vagy, normalis, hogy "elni" akarsz meg. Elhiszem, hogy rosszul esik belegondolni, hogy elveszited, de gondolj bele abba is, hogy kesobb esetleg megcsalas, nagyobb veszekedesek lehetnenek belole. Sokkal rosszabb lenne ugy szakitani, hogy mar egyutt laktok meg minden. Gondold vegig alaposan, hogy mi a fontosabb. Az, hogy most ugymond kield magad, azt csinalj amit akarsz, vagy az, hogy egyutt maradjatok.
2013. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. De mi lesz ha megbánom később?
2013. máj. 7. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit bánhatnál meg? Fiú meg busz mindig jön:)
2013. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!