Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve bele vagyok esve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve bele vagyok esve egy srácba, de semmi nincs köztünk csak jó barátok vagyunk. Nemrég megismertem egy nagyon kedves srácot akivel volt már néhány randink. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy bele menjek-e egy kapcsolatba, vagy várjak még a másik srácra.

2013. máj. 11. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld az új pasival felépíteni az életedet,ha tudod majd szeretni.Talán segít elfelejteni a másikat,aki nem néz rád nőként.
2013. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igaza van az előzőnek én is ezt ajánlom:)
2013. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondold végig, abból a 2 évesből lehet bármi is? Ha nem, akkor célszerű minél előbb tovább lépni, mert minél tovább tart ez a "plátói" dolog, addig a világ csak elszalad melletted. Ki tudja, lehet, hogy ez a másik srác sokkal jobb party is.
2013. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!