Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan 4 éve van barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 éve van barátnőm, szeretem nagyon minden megvan, de normális h nagyon vonzódom más lányokhoz is? A környezetemben is előfordul. Szemét vagyok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
igen az
2013. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ostoba vagy. Az ember alapjáraton nem monogám lény, mi választjuk ezt az életformát. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel semmi olyat,amivel fájdalmat okoznál a barátnődnek,akkor nem probléma,4 év komoly kapcsolat hosszú idő,mindenkinél megeshet. Csak tudni kell nemet mondani,és nem kísérteni a rosszat. Túl leszel ezen az időszakon,és rájössz majd újra,mennyire fontos is a barátnőd és ő a világon a legjobb,hiába van sok szép lány rajta kívül
2013. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de néha erős szexuális vonzódást érzek és hogy mondjam mintha ösztönösen jönne.ez azt jelenti h a kapcsolatunk rossz vagy csak én rontom, rontanám el?
2013. máj. 19. 22:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj nem törődni a dologgal. A barátnőd szeret,állításod szerint mindened megvan,akkor becsüld meg,és gondolj bele,mennyi szörnyű hárpia nő van a világban,te pedig szerencsés vagy,amiért együtt vagytok. Tudom,hogy nyáron megbolondulnak a hormonok,de ezen úrrá kell lenni,férfi módjára
2013. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
megpróbálom.köszi.
2013. máj. 19. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:

A vonzódás nálad mit jelent?

Ha szimplán csak más csajok is bejönnek és vonzódsz, de nem történik köztetek semmi az sztem ösztönös a férfiaknál :) nem gond.

2013. máj. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Derpette ***** válasza:

# 5-ös de jól beszél! :)

Mennyire vagytok fiatalok? Ameddig tisztán látod, hogy a barátnőd minden téren a jobb választás, addig ne tégy semmi olyat, amit később megbánnál. Az, hogy vonzódsz másokhoz teljesen normális, de mivel értelmes, okos ember vagy uralkodsz magadon :)

2013. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de ugyanez a helyzet... egyszerűen szörnyen rám jön néha:D főleg egy bizonyos pasi iránt...

egyenlőre nem tettem/teszek semmit, én úgy vagyok vele, hogy majd a jövő meghozza:)

most jól érzem magam így. ha majd elviselhetetlen lesz, akkor kitalálok vmit.

19L

2013. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szexuálisan kielégít titeket a párotok?

(komolyan kérdezem, elsősorban a kérdezőtől és azoktól, akik így "nézelődnek")

2013. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!