Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasi meghódításánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi meghódításánál működhet a fordított pszichológia?

Figyelt kérdés
Egy barátom, aki tudja, hogy én hányadán állok vele, én is tudom, hogy ő hogy viszonyul(NA) hozzám, ha nem lenne itt egy kényes tény...ő az én exem egyik legjobb haverja. Most abban a fázisban van ő most velem, idézem: "Ilyen vagyok, sose hagytam, hogy az érzelmeim letérítsenek a helyes útról, nem tudok megváltozni!" Szerintetek az, hogy ennyire a Tesó kódex szerint él, változhat még, és lehet vajon egy kicsit szabadabb erkölcsű ebben a témában idővel? Most elbeszélünk egymás mellett..., nem akarunk szemkontaktust teremteni, ha találkozunk? Most nyíltan a "hátát mutatja", átment "Anti-lovagba", de szerintem csak azért, mert tudja, hogy mindezek ellenére sajnálom, hogy nem vagyunk együtt! Na itt jöhetne be a fordított Pszichológia. Ha leszarom, nem törődök vele, és csak azért is jól érzem magam a jelenlétében mások előtt is, talán elkezd majd teperni?

2013. máj. 24. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Én azt vallom, hogy amelyik pasinak kellesz, ahhoz nem kell semmiféle trükk, egyszerűen veled van.


A többi kifogás.

2013. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Honnan a tökömből tudjam???!! Haggyál már a hülyeségeddel!
2013. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Kb én is ebben a helyzetben vagyok most, csak annyi a különbség h az exem haverja nem fordít hátat, egyszerűen közömbös velem. Nem tudom, melyik a jobb... Azt viszont tudom, h én is bejövök a srácnak, csak ugye ott az ex...:/ Én próbálok minél többet a közelében lenni,minél többet társalogni vele,és elcsábítani,hátha végre belemegy. Nagyra értékelem,h ennyire emberséges,de én nagyon belezúgtam,és kell nekem. A kérdésre nem tudok válaszolni,véleményem szerint ez működhet,de nem tudom,mennyi esély van rá.
2013. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálam kétszer alkalmazták azt,hogy azt mondogatták,hogy "nem akarok ismerkedni".

Én nem is akartam,de az 1.-nél meguntam már,mert érződött,hogy akar,a 2.-nak meg ezt én meséltem el és amiatt szivatott vele.

2013. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát most úgy vagyok vele, hogy ha bejön akkor hurrá, ha nem akkor nem érdekel. Persze én is beleszerettem, de ha neki ez smafu akkor kérem...nincs miről beszéljünk!
2013. máj. 24. 23:24
 6/12 A kérdező kommentje:
foley, a válaszodat nem értem...magyarázd el kicsit másképp légyszíves!
2013. máj. 24. 23:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 150. cikkely egyértelműen kimondja, "Nincs szex a Tesód exével!"


(Megkerestem, tényleg:))

2013. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na de itt jön a nagy kérdés: Ez az "Érzelmes" mondat vajon egy egyértelmű : 1. "Nem, soha, ne is próbálkozz, NEM szeretlek, én az exed haverja vagyok!" vagy esetleg 2. "Szerelmes vagyok beléd, de a jelen körülmények között nem téged foglak választani...sajnálom!" A 2. verziónál még érdemes lenne próbálkoznom!
2013. máj. 24. 23:44
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat.

Tehát egyszer egy lány írt nekem.és folyamatosan azt mondogatta,hogy "én amúgy nem akarok ismerkedni".

Végül még hozzátette,hogy"de ha te akarsz",de én nem akartam.

De végül meguntam.

Ezt elmeséltem valakinek és ő is sikeren alkalmazta rajtam.

2013. máj. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyiknél se érdemes próbálkoznod...
2013. máj. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!