Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! NAGYON FONTOS,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! NAGYON FONTOS, MINDENE MÚLHAT RAJTA! A barátnőm nagyon összemelegedett egy sráccal kb. fél éve, erre a pasi most becsajozott. Összetört a rengeteg mindent átélt csajszi, és óriási baj lehet! Hogyan segíthetnék neki? bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nagyon kéne a segítség, már mindent megpróbáltam, de nem megy.

Azért is tört össze ennyire, mert nem az a fajta, aki mindenkinek hisz, és annyi, de annyi valóban romantikus és szívszorítóan szerelmes üzenetet váltottak egymással, hogy még Én, alapból higgadt és "szkeptikus" ember is pofára esett 5 méterről, hogy ilyesmi PONT VELE megtörtént.

Nem csak azért, mert egy nagyon fontos barátnőm, de a legjellemesebb, és legőszintébb, legjobb ember, akit valaha ismertem a lány.

nagyon összetört, pedig nagyon szereti( még most is) a srácot, és nem tudni, hogyan tovább.. Pedig a srác még 3 hónapja camozás után olyan gyönyörű romantikus dalt énekelt neki..

Olyan, és annyi, de annyi édes beszélgetés, forró érzelmek után, melyek meggyőződésem szerint a srác feléről is őszintének bizonyultak, hogy történhetett ez??


Kérem, aki tud segíteni, az nagyon gyorsan írjon, ne hezitáljon, mert itt óriási tét forog kockán!!

Nem akarom, hogy összetörjön, de már eléggé romlik a helyzet.


Hogyan segíthetnék neki, mit csináljak?? Nagyon szépen köszönöm, hogy végigolvastad!



2013. máj. 29. 22:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem, de fél évig csak beszélgettek, meg andalogtak? Akkor érthető, miért dobbantott a srác. Nem a legjobb módot választotta, de lehet, hogy nem akarta még jobban bántani azzal, hogy a szemébe mondja, hogy azt, amit a legjobban becsül benne, az nem tetszik annak, aki számára az első.
2013. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

*legjobban becsülnek benne mások

De egyáltalán találkoztak személyesen?

2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem, folyamatosan haladtak előre és előre, de akkora votl a távolság, hogy... De a csaja is elég messze lakik tőle. Viszont ezek a beszélgetések és találkák kamerán elegek voltak, a srácról nem hinném, hogy ezért tette volna..
2013. máj. 29. 22:34
 4/35 anonim ***** válasza:

Velem történt sokkal rosszabb is, mégis élek és virulok.

Sejtem, hogy mit élhet át a lány, finoman fogalmazva sz@r lesz még egy ideig, de azért nem kellene ennyire felfújnod. Mit szóljon, akinek valóban összeroppant az élete?!

2013. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Kamerán? Ne haragudj, ez egy vicc. Tudom, hogy XXI. század, meg modern világ, de az érintést, a hozzá bújást, a csókot, a szexet nem adja át a világháló, akár gigabites a kapcsolat, akár nem. Szegény kislány nagyon naiv.
2013. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

nincs mit szépíteni most rossz neki illetve a jó hír hogy ennél még kerülhet kellemesebb helyzetbe

van valami sorsszerűség az ilyen eseteknél...lehet ez azoknak a fiúknak elégtétel akiket lekoptatott pedig nem voltak akkora csirkefogók mint ez a "romantikus szuperpasi"...

de mi ez az SOS? ne hergeljük túl a dolgokat mert akkor tényleg rossz vége lehet

2013. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

azta úgy írtam a 7-s hszt hogy el sem olvastam az 5-öst !

tehát ezek a gondolatok megalapozottak és nem süketelések

2013. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

" Igen,így jár az aki a jóképű bájgúnárokra bukik.Ő csak azt kapta vissza amit ő adott a többi srácnak.Kínt,fájdalmat,csalódást stb


Mindenkit megver a sors egyszer"


Na Te se lehetsz Adonisz a kommented alapján...SOSE CSINÁLT OLYASMIT FIÚVAL, HOGY ÁTVERTE VOLNA, AKIKET NEM LÁTOTT ARRA ALKASMASNAK, NEM BÍZOTT BENNÜK ELÉGGÉ, HOGY PÁRKAPCSOLATBA LÉPJEN VELE, MIND KEDVESEN UTASÍTOTTA EL!! Ismered? Nem. Nem kéne ilyen mély ítéletekbe bocsátkoznod.

2013. máj. 29. 22:38
 9/35 A kérdező kommentje:
Elnézést, de tényleg nagyon rossz a helyzet, szerencsétlen még sosem csalódott ekkorát. Sajnálom, tényleg nem állt szándékomban túlhergelni senkit sem, de tényleg elvesztem lassan a fejemet.
2013. máj. 29. 22:40
 10/35 anonim ***** válasza:

Eltaláltad,nem vagyok egy Adonisz,és akkor mi van?


Ha nem írtam igazat akkor bocsánat,bár nem értem hogy akkor miért kell nagybetűkkel írni


De azt se értem hogy miért az ilyen f*szkalapok sikeresek a nőknél.Mi a titkuk?Tényleg köcsögnek kell lenni ahhoz hogy egy nő szerelmes legyen a férfiba?Tényleg nem értem...Persze a külső a legfontosabb,ha valaki már nem helyes az áshatja el magát

2013. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!