Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet meg valaha oszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg valaha oszinte velem? Elegge elcsesztem.

Figyelt kérdés

Tehat a baratomnak szinte csak lany baratai vannak. Egy ideig mikor megkerdeztem mizu vele neha beszamolt hogy mit csinaltak hova mentek stb., de egyszer kiakadtam rajta hogy az egyik csaj nevet mondta az enyem helyett.

Eleinte is feltekeny voltam, de azutan megjobban, tehat mar nem meri/nem akarja elmondani ha a baratnoivel csinal valamit...


Egyik baratnomtol tudom hogy megy valami szuletesnapi bulira, de nekem nem mondja, ami nyilvan azert van mert nem akarja hogy harpiaskodjak miatta..


Nagyon faj nekem hogy igy titkolozik, de tudom hogy csak magamnak koszonhetem. Felemlegetni nem akarom neki hogy tudom, mert azzal is csak azt erositenem meg benne hogy titkolja jobban, sot meg hazudjon is.


Valaki volt mar hasonlo szituban?

Hogyha abbahagyom vagy probalom minimalisra csokkenteni a feltekenysegi duzzogast vagy olykori hisztit akkor idovel elmondja ha megy veluk valahova?



2013. máj. 30. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp üljetek le és beszéld meg vele. Mond el neki, hogy tudod, hogy túlzásba estél és hogy mennyire sajnálod és nem szeretnéd elveszíteni a bizalmát és, hogy nem akarod hogy titkolózzon, ígérd meg neki, hogy változtatsz, megpróbálsz kevesebbet féltékenykedni és ezt próbáld is meg betartani, bizonyíts neki.
2013. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát annyira nem hasonló a szitum, de az a helyzet, hogy a barátom megcsalt egy másik csajjal. pont ott voltam nála, mikor láttam, hogy kapott egy kitti nevű lánytól egy sms-t, és el is akartam venni a telefonját, de nem adta oda, viszont úgy tűnt, hogy csak hülyéskedésből nem adja oda. Nem törődtem a dologgal, vagyis azt hittem, hogy csak valami osztálytársa, vagy tanára, szóval nem kérdeztem rá, hogy az mégis ki akarna lenni. Rá két hónapra kiderült, hogy az egy olyan Kitti volt, akibe szerelmes lett, és aki miatt szakított velem. Lehet, hogy jobb lett volna féltékenykednem, és addig nyomoznom a csaj után, míg el nem mondja, hogy járnak, mert eléggé undorítónak tartom, hogy velem és a lánnyal is szórakozott csak hónapokon át.


Na ez most nem egy elrettentő példa akart lenni, csak gondoltam elmesélem, ha már rákérdeztél.:) Szerintem le kéne ülnöd vele beszélni, mond neki, hogy tudod, hogy kicsit túlzásba vitted a féltékenykedést, és szeretnél megváltozni, de ahhoz ő is kell, mert kellemetlenül érzed magad, hogy folyton lányok társaságában van. Na meg aztán azt is mond neki, hogy esetleg vigyen el téged is, ha mennek valahova, hogy megismerhesd azokat a csajokat, és akkor már biztos, hogy nem fognak a barátodra rámászni.:)

2013. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az ŐSZINTE beszélgetés mindig hasznos.

Én a helyedben megpróbálnám megismerni a lánybarátait, mivel ha már összetartoztok, elkerülhetetlen lesz, hogy sokat találkozz velük is. Közös programok néha veled együtt, stb. Ha már ismeritek egymást, könnyebb lesz neked is. Ha tényleg a barátai, akkor szerintem pozitívan fogadnának azok a lányok is.


Mondjuk azon én is felhúztam volna magam, hogy összekeveri a nevem, a felháborodásod jogos. A magam részéről én nem kérnék ezért bocsánatot. Ő bocsánatot kért ezért?


Azért van egy kölcsönösen egészséges egyensúlyi állapot valahol a csimpaszkodó hárpia és az otthon ülő, várakozó kislány között.

2013. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek!


Ma beszelgettunk errol, en megigertem neki hogy megprobalom lekuzdeni a feltekenysegem, ot pedig megkertem hogy ne titkolja el a kozos programjaikat.

Elmondta a szulinapi partit is. :)


A nevosszetevesztes meg regen volt, es bocsanatot is kert erte.


A helyzet az, hogy ismerem a lanyokat, a tobbseget latasbol, es egy kettovel valtottam mar par szot.

Egy iskolaba jartunk de en elkoltoztem ezert a kozos programok kilove, meg hat keves idot is tolthetunk egyutt, es akkor nem akarnek meg a baratnokkel logni, kenyelmetlenul ereznem magam.


Megegyszer koszi a valaszokat. :)

2013. jún. 1. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!