Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi, miutánelege lesz az általa választott r! bancokból, akik porig alázzák, egy kedves, normális nőn verik le a bánatukat?

Figyelt kérdés

Nem egyszer jártam úgy, hogy a fiú előtte jól beleválasztott, a "lány" szétalázta, kihajította, később én kaptam vissza, pedig nem vagyok se házisárkány, se r!banc, mégis rajtam verték le a hülyeségüket! Most ugyan így vagyok, párom eddig romantikus volt, olyan, mint egy parkapcsolatban levő férfinak lennie kell, velem meg teljesen más, nuku közös program, , néha mintha csak egymás mellett élnénk.

De miért van ez? Velem van a baj?

Kapcsolataimban kompromisszumkész, hű és szerető társ voltam, mégsem elég jó?! Férjem is megkap mindent, ami egy férjnek jár (nincs elkapatva!!) és ezt kapom vissza! Legyek én is szemét? Vagy mi?!



2013. máj. 31. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
he?:D
2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ezt fordítva tapasztaltam, mint szenvedő alany... Egy férfi.
2013. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom!:( akkor tudod, miről beszélek. Nem értem, mire jó ez!
2013. máj. 31. 20:38
 4/15 anonim ***** válasza:
És az általánosítás mire jó? (mert ebben a kérdésben több is van, beleértve aszt is, hogy a kérdező természetesen egy szent - hát mi más lenne? én butus.)
2013. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*azt
2013. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb ember nem elég hálás azért, amije van. Én pl hálás vagyok érte, hogy van egy ilyen szuper motorosfűrészem és mindig letiszítom...


Jed Sawyer

2013. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

*Azt:)

Nem tudom, hol látsz általánosítást, direkt kerültem!

Kérem a kérdésre válaszolni, ha nem tetszik valami, a böngesződ "vissza" gombját válasszd!

2013. máj. 31. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a korrektúrát, de ha jól látom, észrevettem én is.


Ha nem teszel fel hülye kérdést, nem kapsz hülye választ, ilyen egyszerű.


Egyébként azért van, mert te választasz rosszul. Azokat a pasikat könnyű felszedned, akiknek az önbecsülését porig alázta egy nő.


Az általánosítás pedig ott van hogy az ex mindenképp riba.nc.


Ráadásul az írásjeleket sem tudod normálisan használni, és ez irritáló.

2013. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy csak a kérdésre válaszolj, ne oltogass! És tanulj meg szöveget értelmezni. Itt lezárom a vitàt.
2013. máj. 31. 21:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem kötözködésből kérdezem tényleg. Honnan tudod, hogy a legtöbb férfi ilyen? Nekem nincsen róla adatbázisom, csak azért :) Nem lehet, hogy pont mindig ilyen f@szkópékat sikerül valamiért kifognod? Csak tippelek, tényleg nem beugatásból.
2013. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!