Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Bele szerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebelgirlll kérdése:

S. O. S! Bele szerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal totyogós korunk óta elválaszthatatlanok vagyunk. Tényleg , számomra Ő a legfontosabb személy. Mikor a családom széthullt , Ő mellem volt. Mikor rossz társaságba keveredtem Ő tépte ki a kezemből a cigit és a whiskyt és 24 órás házi őrizetre ítélt. Persze akkor ki nem álltam akkor , de így utólag hálás vagyok neki. Együtt éltük át a szerelmeket és a csalódásokat , együtt nőttünk fel. Általában együtt alszunk , együtt kellünk , és a napot is együtt töltjük.Kivéve ha valamelyikünknek van párja. Ölelgetések , puszik , birkózások előfordulnak , ezt a kívül állok sokszor félre értik , de nekünk ez már megszokott. Egyik este azonban elégé kirúgtunk a hámból és hát...Lefeküdtünk. A legrosszabb az ebbe az egészbe , hogy nem bántam meg. Másnap megbeszéltük hogy ez egy hiba volt és úgy viselkedünk mint ha nem történt volna semmi. Ez nem megy könnyen mert sokszor kerülőnk kínos szituba , az együtt alvás is elég feszélyezett , hogy már nem is bújónk össze. Az a bizonyos szikra ott van köztünk. Én már belefáradtam ebbe...mert szerettem...és ez nem helyes. Úgy elmondanám neki ! A képébe dörgölném hogy : hé öreg ez a lány beléd van zúgva ! De félek hogy ha elmondanám és összejönnénk , akkor szakítanánk. Azt pedig nem élném túl...mert nekem nincs családom , se más barátaim , nekem csak Ő van. Nekem Ő a családom. Nem tudom mit csináljak , így tőle nem kérdezhetem meg , így megkérdezem tőletek : szerintetek mi lenne a helyes megoldás ?

2013. jún. 1. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fú baszod ez iszonyat jó sztori mint a klotyós a kutyaszorítóbanban. Szerintem várj és hagyd ülepedni a dolgot. Nem biztos, hogy egy kis idő elteltével is ilyen intenzívek lesznek az érzéseid.
2013. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De helyes vagy! Ez tényleg megható, mindamellett elgondolkodtató történet. Sajnos én sem tudom megmondani mit tegyél. Basszus... Egyáltalán nem irigyellek. DE talán bekockáztatnám az együtt járást, mert egyrészt a puding próbája az evés, másrészt ha 100 év múlva visszaemlékeznék bántana a gondolat, hogy nem az igaz szerelmem volt a párom.
2013. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó nő vagy ugye mert anélkül szar az egész már bocs :/
2013. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mindegy már ura vagyok a helyzetnek : whisky , chips , nutella , jégkrém és Green Day , meg vannak az új legjobb barátaim ! :) :S
2013. jún. 1. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
De jól nézel ki? Mond már meg légyszi mert ha nem akkor kitörölném a történetet az agyamból
2013. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
így magamról nem tudok véleményt alkotni , volt pasiim nem panaszkodtak..annyira csúnya nem lehetek...igazából nem nagyon érdekel a külsőm....de nem hiszem hogy csúnya lennék
2013. jún. 1. 20:50
 7/14 anonim ***** válasza:
jóvan fasza így is köszi!
2013. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de amúgy ez idegesítő , már mint hogy mindig a külsőm alapján ítélnek meg , ez k*rvára idegesít hogy nem nézzi egyetlen egy pasi sem a belsőmet és nem vesznek komolyan , és inkább lennék egy kapa fogú , fogszabályzos , kis csúnyaság , mert úgy engem néznének nem azt aki kivül vagyok !
2013. jún. 1. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Jófej punk csaj lehetsz, már a sztori alapján is szívesen megismernélek. :)

Egyébként ebben az esetben én nem bírnék magammal, és megpróbálnék összejönni a sráccal, akkor is, ha szakítás lesz a vége. mert mi van, ha nem?

2013. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát általában nekem is ez az elvem , csak az a gáz hogy Ő az egyetlen ember akit közel engedtem magamhoz , meg elég szar ügy ha szakítanák mert egy házba lakunk
2013. jún. 1. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!