Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom meghalt, rettenetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meghalt, rettenetesen érzem magam! Ti hogy próbálnátok ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Napok óta nem eszek, nem beszélgetek, nem mozgok, csak ülök a kanapén, ahol eddig mindig együtt pihiztünk és tévéztünk... Folyamatosan sírok, annyira fáj, hogy elvesztettem életem szerelmét! Nyugtatókon élek, de rettenetesen érzem magam!! :(( Annyira fáj... Ezt le se lehet írni! Mit tegyek, hogy egy kicsit jobb legyen? Tudom, hogy gyerekesen viselkedek, de egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy Ő már nincs mellettem!

Segítsetek kérlek!!



2013. jún. 2. 22:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az idő segít. Természetes, hogy így érzel. Részvétem.
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem !


Ezt nem lehet feldolgozni, csak megtanulsz így élni. "Recept" nincsen erre, ez akkora fájdalom, amit nem fog egy jó film vagy egy kis csoki elmulasztani. Keress fel egy pszichológust, ő tud segíteni.

2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :(((( amúgy sajnálom! részvétem!
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!:(

Tényleg nagyon sajnállak így ismeretlenül is! Nem tudsz most mit tenni, idővel jobb lesz meglátod. Menj egy kicsit a szabadba, szabadulj ki otthonról, találj valami hobbit, hogy lekösd magad.

2013. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Részvétem! Menj el sportolni, bulizni, barátokkal kikapcsolódni. A lényeg, hogy tereld el a gondolataid.
2013. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Reni???
2013. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
az idő nagyon lassan, de segít ! Részvétem. :'(
2013. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást kívánok neked.


Erre nem lehet mást írni, de az idő majd segít. Most gyászold, sírd ki magad, tombolj, dühöngj. Most ez kell. De azért egyél, és ha picikét jobban érzed magad, majd nyiss az emberek felé. Most nagyon fontos lesz, hogy legyenek emberek, akik segíthetnek, akikkel tudsz beszélgetni. Ne zárkózz be teljesen.


Ezt most nagyon nehéz elfogadni, de a te életed nem ért véget itt, tovább kell élned, és hidd el, lehetsz még boldog ebben az életben. Még akkor is, ha a párod hiánya mindig fájni fog. Rengeteg dolog van még, amiért érdemes élned (családod, barátaid, hobbid, munkád), próbálj belőlük erőt meríteni.

2013. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem.

Nem vagy gyerekes,egy kicsit sem. Ne szégyelld,nem csoda ha ki vagy.

Sz@r közhely,de idő kell. Esetleg ha hosszútávon sem enyhül kicsit sem,akkor szakember segítsége.

De szerintem teljesen sosem múlik el.

2013. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

A legőszintébb részvétem!

Hidd el az idő segít rajtad csak az idő...sajnálom

2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!