Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Navaramen kérdése:

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy szeretem? (lent)

Figyelt kérdés

Ez 1 hosszú történet. 1.felyezet: Azt mondtam egy lánynak ,hogy szeretem ,de csak azért ,hogy ne bántsam meg(amúgy nem szeretem).

Viszont én egy másikat szeretek de neki nem merem megmondani ,hogy szeretem. Főleg így. Mindkét csaj az osztályomba jár.

2.felyezet: Az a helyzet,hogy nemsokára vége a sulinak én meg gimibe megyek jövőre és nem sokszor találkoznánk.LEMONDANI nem akarok erről a lányról. 12/F



2013. jún. 8. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy problémák hatodikban... Tudom h ezt rossz hallani, de ennyi idősen semki komoly nem valószínű, hidd el lesz elég jó csaj a gimiben:) de sztem megmondhatod mind2nek az igazságot... Lehet h szar lesz, de késolőbb még szarabb, hidd el;D
2013. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod megpróbálom túltenni magam ezen.
2013. jún. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!