Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek mi tud nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi tud nagyon jól esni a párotoktól?

Figyelt kérdés

És itt most nyilván nem a szexuális élményekre gondolok...

Én lány vagyok 16 éves és én vagyok a világon a legboldogabb ember amikor a barátom őszintén mondja, hogy tudod mennyire fontos vagy nekem? vagy téged szeretlek a világon a legjobban....vagy egy rátok illő dalszöveget bemásol stb...

szóval fiúk titeket mi hat meg és mitől lesztek boldogak?:) kort is írjatok.

Köszi!:D



2013. jún. 12. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
amikor elismeri, hogy hibázott és bocsánatot kér
2013. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LeftBehind ***** válasza:
95%
Én beérném azzal is,ha létezne.
2013. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha néha az én dolgaimról is lelkiznénk egy kicsit az jólesne. De sokszor nem merek, mert úgy vettem észre akkor a lányok nem tartanak igazi férfinak.
2013. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. ez nem igaz, örülni fog neki, ha vele osztod meg a gondjaid
2013. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

csefy azis jol tud esni igen.:))

3. valaszolo en nagyon orulnek neki ha megbeszelne velem az ilyen dolgait anelkul, hogy nyaggatni kell, hogy mi a baja es pont hogy ertekesebb embernek latnam a paromat es nem egy puhánynak.:D

2013. jún. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!