Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » (Válaszok? ) Van egy gondom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Válaszok? ) Van egy gondom. Szerbiai vagyok, de magyarul beszálek és kicsit tudok szerbül is. Szóval van egy szép, helzes, okos, csinos lány aki szingli. Ő viszont szerbül beszél és tud egy picit magyarul. Hogyan valljam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy gondom. Szerbiai vagyok, de magyarul beszálek és kicsit tudok szerbül is. Szóval van egy szép, helzes, okos, csinos lány aki szingli. Ő viszont szerbül beszél és tud egy picit magyarul. Ez gond? Szeretem őt nagyon és be is valottam neki,csak nem tudom hogyan kérdezzem meg tőle,hogy lenne-e a barátnőm...És itt van a nyári szünet,és félek,hogy őszig elveszitem..Segitsetek!!12F ő meg 12-13 lány???

2013. jún. 13. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas és rasszista provokáció a szerbiai magyarokkal szemben. Na takarodjál.
2013. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
S még az idén akarod feleségül venni, vagy csak jövőre?...
2013. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Здраво! Да ли желите да имате секс?
2013. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 schocko ***** válasza:
Az utolsó elég érdekesen keveri a dolgokat...(fordítás:Szia, akar maga szeretkezni?)
2013. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond neki: Minyá závut huj!
2013. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
B**i f@sszopo csicskak vagytok mind..nem tudtok normalisan valaszolni??
2013. jún. 14. 11:13
 7/9 anonim válasza:
Guten tag! Du bist warm?
2013. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor barátkozz vele szerbül, kerülj közel hozzá és kérdezd meg.
2013. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Acht, du bist warm?
2013. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!