Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első találkozás után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után mennyi idővel csókolóztatok, pettingeltetek/feküdtetek le egymással? Mikor mutattátok be a családnak a másikat?

Figyelt kérdés
Korotok?

2013. jún. 15. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
első találkozáskor csók, másodikon szex nála, harmadikon szex nálam és bemutatás.
2013. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első csók, miután elmondta hogy tetszem neki. Első szex, 2 hét után. Szüleimnek kb. egy hét után mutattam be. 8 hónapja vagyunk együtt :-)
2013. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első találkozás gimi első napján, ugyanis osztálytársak voltunk.. Onnantól haverkodás volt, végül január végén mozizás, első csók, innentől vagyunk együtt. Petting onnantól hogy először átjött hozzám, pontosan nem tudom, gondolom innen pár nap/másfél hét max... és mikor pontosan fél éve jártunk, lefeküdtünk egymással. Bemutatásra nem emlékszem mikor volt. Én 15 voltam, ő pedig 14 mikor összejöttünk, ennek 5,5 éve lesz július végén.
2013. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első találkozás, ahol megismertük egymást egy póker est volt, rá úgy 2 hónapra együtt voltam vele és a haverjaival egy szórakozóhelyen, akkor nagyon megtetszettünk egymásnak, attól fogva pedig beszéllgettünk neten, utánna a következő találkozásnál csókóloztunk, rá egy hétre pedig elhivott magával egy weekend házba bulizni, akkor este nem volt szex :) rá egy hétre filmeztünk nála, és lefeküdtünk. Ő a szüleinek kb 4-5 napra bemutatott, én a szüleimnek pedig kb 2-3 hét. Az óta is együtt vagyunk immár 1 éve és 4 hónapja.
2013. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csókolózás: 1 hét után

Petting: 4 hónap után

Lefeküdni: még nem

Bemutatni: 4 hónap után

2018. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekünk minden az első találkozáson történt csók szex , bemutatás az 1 hét után kb, megkérte a kezem 2 hét után, 2 éve vagyunk együtt , most várjuk az első babat

És 24 évesek vagyunk

2021. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!